Борис Баранець: "Ситуація у "Ниві" наразі не визначена"

14 грудня 08:54
Переглядів: 355
борис баранець

Завершивши виступи у першому колі чемпіонату, гравці першолігової тернопільської «Ниви» пішли зимувати без грошей.

За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво «Ниви» обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу. Про це та інше в інтерв’ю розповів один з лідерів команди Борис Баранець.

- Борисе, яка ситуація в команді на даний момент?

- Після завершення останнього матчу з нами попрощалися і пообіцяли, що відбудеться зустріч, на якій і планувалося, що нам розкажуть про майбутнє команди і розрахуються з гравцями. Утім, ця зустріч не відбулася і невідомо чи відбудеться взагалі. З керівництва команди до нас ніхто не прийшов. Зараз у нас усе в телефонному режимі. Конкретних планів ніхто поки не називав.

- Доки відпустили команду?

- Якщо з нами не будуть розраховуватися, то важко сказати коли гравці будуть виходити з відпустки. Попередньо нам сказали, що 20 січня повинні зібратися усім колективом.

- За скільки місяців є заборгованість перед футболістами?

- За декілька. Є заборгованість зарплаті та преміальних.

- Чи є обіцянки збоку керівництва вирішити усі запитання?

- Кілька днів тому губернатор Тернополя сказав, що він особисто постарається, аби ці питання були закриті до кінця цього тижня. Наразі ми чекаємо приємних новин, однак з кожним днем стає все важче і важче чекати і у це вірити.

- Чи шукають гравці «Ниви» уже нові для себе команди?

- Важко відповісти, адже усе тихо. Думаю, усі наші футболісти чекають що буде далі. Гадаю, пройде тиждень і тоді уже всі будуть приймати певні рішення. Звісно, я не буду говорити за всіх гравців «Ниви», однак у мене особисто немає бажання грати за команду і не отримувати зарплату.

- Коли, на Вашу думку, ситуація проясниться остаточно?

- Якщо чесно, вірю губернатору. Думаю, що він - людина слова і це питання буде скоро закритим. Я привик працювати чесно. Так як поступаю я, хотів би, щоб і клуб так поступав зі мною.

- Якщо відверто, то гравців команди, мабуть, обурила така ситуація. Як не як, Вам при підписі контракту не казали про такі затримки зарплатні.

- Як Ви думаєте, не обурює, коли люди говорять одне, а виходить зовсім по-іншому? Люди дають чесне слово, однак…

- Чи є думки змінити команду?

- Наразі думки лише про те, аби з командою розрахувалися і розказали про плани на майбутнє. Він того уже можна буде відштовхуватися як жити далі.

- Що взагалі гравці «Ниви» кажуть про дану ситуацію? Чи шукають футболісти уже інші команди?

- Таких розмов немає. Просто така ситуація усіх злить, адже на носі новорічно-різдвяні свята, а у людей немає грошей.

- Як взагалі оціните виступ «Ниви» у першому колі чемпіонату першої ліги?

- З тим фінансуванням яке у нас було, то «Нива» стрибнула вище голови. Наш теперішній результат є достойним. Керівництвом було поставлене завдання потрапити у десятку. Вважаю, ми не багато відстали від команд, які йдуть вище нас у турнірній таблиці. Звісно, за винятком лідерів першості.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: