Бойова двосторонка ФК "Тернопіль"

10 липня 20:26
Переглядів: 248
фк тернопіль

Черговий недільний тренувальний цикл ФК «Тернопіль» завершив традиційною двосторонкою. Сьогодні, 10 липня, вона виявилася багатою на голи і завершилася перемогою команди, яка складалася з гравців основи над резервістами – 6:5.

Команди виступали в таких складах: «зелені» (основа) – Коноба – Музика, Клекот, Дубчак, Кондзьолка – Гаврилюк, Чорний, Кривий, Соколовський – Полянчук; «червоні» (резерв) – Кравчук – Заставецький, Козовик, Дорі, Гатала – Радкевич, Стриєшин, Коротюк, Гром’як – Скибіцький, Луцик. Зауважимо, що після першого тайму Тарас Гром’як з резервістів був переведений до основної команди, яка на той час поступалася 1:4, а в другій половині другого тайму, при рахунку 6:4, за резервістів став грати Тарас Кривий.

Голи у цій двосторонці забивали: С. Полянчук-3, С. Клекот, Т. Гром’як, Т. Кривий – Т. Гром’як-3, Р. Луцик, Т. Кривий.

Зазначимо, що до поєдинку були залучені три молоді вихованці тернопільського футболу – Дмитро Коротюк (1996 р.н), Дмитро Стриєшин (1997 р.н.), Ігор Гатала (1998 р.н.). Перші двоє виступають за «Поділля-Агрон» у чемпіонаті Тернопільської області (Коротюк у 11 проведених поєдинках відзначився трьома забитими голами, а Стриєшин не зумів вразити ворота суперників жодного разу у 10 матчах), третій – до останнього часу захищав кольори «Скали» з Моршина у дитячо-юнацькій футбольній України (у сезоні-2014/15 у 18 матчах одного разу відзначився голом).