Божевільна кінцівка: "Енергія" вириває нічию

02 березня 16:32
Переглядів: 249
енергія кардинал піддубний

Перша половина зустрічі проходила на високих швидкостях. Обидві команди пресингували. Територіальною перевагою володіли господарі, які більше володіли м’ячем і частіше пробивали по воротам. Але їхні моменти не були надто небезпечними, як для захисників рівнян, які впевнено контролювали хід поєдинку, так і для Віталія Дєнюжкіна, який завжди був напоготові. Натомість рідкі контратаки гостей виглядали більш гострими. Найбільш сприятливий для взяття воріт момент втратили Маринюк і Чернієнко. Після удару першого м’яч влучив у поперечину, а після добивання Андрія господарів врятувала стійка.

Це було ніби першим сигналом для «енергетиків», і вже за кілька хвилин діагональна передача з глибини майданчика рівнян на свого граючого тренера завершилася проходом правим флангом і точним ударом у дальній лівий кут – 0:1. Сергій Піддубний виводить рівнян вперед і забиває свій 9-й гол у чемпіонаті.

Після цього темп гри дещо спав. Львів’яни продовжували більше володіти м’ячем і наносили удари з будь-яких позицій, проте жодний із них мети так і не досяг. Цікаво, що на відміну від господарів, які вже на першій хвилині відзначилися фолом, гості вперше сфолили лише на 14-й хвилині. Але одразу після першого був другий фол, а через три хвилини і третій. Окрім того, в першому таймі футболісти обох команд отримали по жовтій картці. Спочатку на 17-ій хвилині Чернієнко нечемно повівся з екс-рівнянином Олександром Бондарем, а на заключній хвилині вже «енергетик» Тарас Кузь штовхнув у спину Тригубця. Перший тайм так і закінчився за мінімальної переваги МФК «Кардинал-Рівне».

Після відпочинку характер гри не змінився. Львів’яни продовжували насідати на ворота гостей, намагаючись зрівняти рахунок, а гості «огризалися» небезпечними контратаками. Хороший момент для взяття воріт мав Фаренюк, але замість того, щоб взяти гру на себе і спробувати переграти Кардаша, чомусь віддав досить незручну передачу на партнера, якому не вдалося заволодіти м’ячем і епізод було втрачено. Згодом той же Фаренюк не зміг замкнути передачу Чернієнка.

Проте і львів’яни «не сиділи склавши руки». Удар Грицини прийняв на себе Чернієнко, а Дєнюжкін не дозволив переграти себе Легчанову. На 31-й хвилині м’яч таки побував у воротах Дєнюжкіна, але судді гол не зарахували, адже Павленко підіграв собі рукою. Рогачов не влучає у ворота, а Олександр Бондар пробиває над поперечиною. Аналогічним, майже з лінії воротарської, виходить удар і в Тригубця. Намагаючись врятувати ситуацію, на 37 хвилині головний тренер «Енергії» Олександр Косенко вводить у бій п’ятого польового гравця, але і цей крок певний час не приносить бажаного результату.

На заключній хвилині небезпечно пробиває Рогачов, але Дєнюжкін ловить м’яч і… одразу відправляє його у порожні ворота – 0:2. Проте на цьому гра не закінчилася. Не встигли гості порадіти голу свого голкіпера, як Валерій Легчанов потужним ударом у дев’ятку скорочує відставання до мінімуму – 1:2. Відчувши впевненість, львів’яни продовжили натиск на ворота рівнян і за 16 секунд до фінальної сирени чергову комбінацію львів’ян точним ударом завершує Максим Павленко, таким чином позбавляючи рівнян перемоги і рятуючи очко для свого колективу – 2:2.

У заключні секунди, жодній із команд змінити рахунок так і не вдалося. Як і в Рівному матч 14 туру (1:1), гра у Львові завершилася внічию, але на цей раз – 2:2. І знову рівняни втратили перемогу на заключних хвилинах, а львів’яни використали останній шанс – вдало розігравши зайвого.

«Енергія» (Львів) - «Кардинал-Рівне» (Рівне) - 2:2 (0:1)

Голи: Валерій Легчанов, 40, Максим Павленко, 40 - Сергій Піддубний, 12, Віталій Дєнюжкін, 40

«Енергія»: Володимир Кардаш - Максим Павленко, Євген Рогачов, Дмитро Бондар, Валерій Легчанов - Олександр Бондар, Сергій Коваль, Степан Струк, Тарас Кузь - Михайло Грицина, Микола Грицина, Владислав Мазур
«Кардинал-Рівне»: Віталій Дєнюжкін - Мар'ян Маринюк, Віталій Лісніченко, Віталій Танський, Андрій Чернієнко - Олександр Басич, Сергій Піддубний, Сергій Тригубець, Михайло Волянюк - Артем Фаренюк, Володимир Кручок, Павло Дармовіс, Юрій Когут

Попередження: Тарас Кузь, 20. - Андрій Чернієнко, 17.

Арбітри: В'ячеслав Дараган (Київ), Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ)

Удари (в ствір): 18 (11) - 10 (5)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: