Брати Клички відвідають турнір у Бердичеві

08 липня 20:59
Переглядів: 193
кличко ломаченко

Для юнацької збірної України цей турнір стане генеральною репетицією напередодні ІІ Юнацьких Олімпійських ігор, які пройдуть у китайському Нанкині з 16 по 28 серпня, - нагадує виконавчий директор Фонду Кличко Аліна Носенко. – Однією з головних задач Фонду Кличко - створити умови для занять спортом та ведення здорового способу життя серед молоді. Дякуємо партнерам з офіційного фан-клубу братів Кличків на чолі з президентом фан-клубу Сергієм Алєксєєвим, якій підставив своє плече, долучившись до організації змагань.

– Я впевнена, що присутність під час фінальних боїв Віталія та Володимира додасть наснаги українським боксерам, які традиційно успішно виступають на рингу Бердичева.

Саме на цьому турнірі голосно заявляли про себе олімпійські чемпіони Лондону-2012 Олександр Усик і Василь Ломаченко, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні-2008 В'ячеслав Глазков, чемпіон світу Євген Хитров, Сергій Дерев'янченко, Ісмаіл Сіллах, Деніс Пояцика та багато інших нині відомих вітчизняних та зарубіжних боксерів.

В свою чергу, ми готуємо приємні сюрпризи для глядачів. Буде розважальна фан-зона, де будь-хто зможе стати учасником розіграшу заохочувальних призів, потренуватися на грушах, зіграти в настільні ігри (настільний футбол і хокей) - стверджує директор офіційного фан-клубу братів Кличків Сергій Найда

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: