Бродський: "Зберемо 8-10 команд у Суперлізі, а Вищу і Першу ліги об'єднаємо"

05 червня 17:30
Переглядів: 134
Михайло Бродський

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський поділився баченням ситуації навколо проведення Суперліги і нижчих баскетбольних ліг.

«Поки є реальна проблема з Суперлігою. На даний момент у нас п'ять команд, які готові почати наступний сезон. З іншими ведемо переговори і в найближчих пару тижнів ми постараємося отримати відповіді. Є звернення про бажання створити команди в тих же регіонах, де вони припинили своє існування і я думаю що 8-10 команд ми в підсумку зберемо.

Що стосується Вищої ліги та Першої ліги. Їх ми об'єднаємо. Поки це робочі моменти, але хотілося б, щоб про них знали, так буде простіше реагувати на зміни. Грати будемо зонами - Центр, Південь, Схід, Захід. Участь в одній лізі 18-річних і сорокарічних ми, думаю, якось змінимо. Теж саме стосується студентського баскетболу, під який будуть створені асоціації. Упевнений, знайдемо можливість показати фінальні стадії по телевізору. Уже спілкувався із Зурабом Аласанія (генеральний директор Національної телекомпанії України - прим. Ред.) з яким ми знайомі 20 років, нам підуть на зустріч».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: