Бронзове завершення сезону з карате WKF "Premier League Karate 1" для львівських представників

20 жовтня 16:30
Переглядів: 83
Карате

У австрійському місті Зальцбург відбувся черговий, сьомий етап престижної серії змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1» (17-18 жовтня). Цей турнір зібрав 639 спортсменів з 54 країн світу. Україну представила команда із 15 атлетів, серед яких і студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури.

Першокурсник факультету фізичного виховання Назар Cенчишин виступав у ваговій категорії -67 кг. Вигравши у першому колі у представника Італії (2:0), у наступному поєдинку поступився за рішенням суддів спортсмену з Австрії (0:0), Анастасія Мястковська (31 група, ФС) успішно пройшла перші два кола турніру перемігши представниць Словаччини (5:3) та Польші (2:1) у третьому колі поступилася також за рішенням суддів спортсменці з Іспанії (0:0). Наша магістранта Галина Мельник у першому колі зазнала поразки від діючої чемпіонки світу італійки Сари Кардін (0:2) і вибула з турнірної боротьби.

Вдалим був виступ випускниці ЛДУФК Катерини Кривої, для якої цей турнір був заключним у сезоні 2014-2015 р.р. Львіська спортсменка, яка є членом збірної команди України та учасницею Європейських Ігор-2015, виступала у категорії до 50 кг. Впевнено перемігши у перших двох колах суперниць з Бельгії (5:0) та Боснії і Герцеговини (8:0), наша каратистка поступилася представниці з Гонконгу (0:4), яка стала фіналісткою змагань. Вже у втішаючих поєдинках львів’янка перемогла свою суперницю з Польщі (1:0), і у поєдинку за 3 місце отримала перемогу над бронзовою призеркою Чемпіонату Світу Санчес Естепою з Іспанії. Таким чином Катерина здобула для України єдину медаль, посівши третю сходинку п’єдесталу пошани цих змагань. У загальнокомандному заліку наша національна збірна посіла 17 місце.

Цей результат дозволив Катерині Кривій піднятись уже на 6 місце у рейтингу кращих спортсменів WKF.