Бринзак – про нових тренерів збірної: "Велепець знає російську, а Кабукі працював з німцями"

04 травня 14:05
Переглядів: 179
бринзак

З українськими біатлоністами працюватимуть іноземні фахівці

Тренерський штаб збірної України з біатлону поповнили два іноземця. З жінками працюватиме словенець Урош Велепец, з чоловіками – німець Роберт Кабукі. Призначення коментує голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

- Велепець – дуже хороший фахівець. Він підготував таких успішних спортсменів як Яків Фак і Тея Грегорін. Тим більше, він знає російську мову. Велепец буде головних тренером збірної, а з сестрами Семеренко буде працювати Григорій Шамрай. Що стосується Кабукова, то з ним працювала свого часу в збірній Росії Надія Бєлова. Вона багато про нього хорошого говорила. Тепер ось будуть разом керувати. Головна його перевага – робота зі збірними Німеччини та Росії.

- Яків Фак як раз скаржився, що вони не ладнають з тренером збірної...

- У спортсменів та тренерів можуть виникати конфлікти – це нормально. Але пішов Велепец зі збірної не через Фака. Він ще рік тому казав, що хотів би змінити місце роботи.

- Коли вони приїдуть в Україну?

- Наприкінці травня якраз перед зборами. Вони починаються 24 травня і проведемо їх в білоруських Раубічах.

- Чому тепер працює Олександр Біланенко з жіночої збірної?

- Тому що в чоловічій вже йому місця не було, а в жіночій якраз воно звільнилося. Саша відмінний снайпер, тому зможе допомогти нашим молодим біатлоністкам налагодити стрілянину.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: