“Британські левові серця” - “Українські отамани” - 2:3. Як це було?

02 березня 23:02
Переглядів: 705
usyk

Груповий етап Всесвітньої серії боксу “Українські отамани” закінчували в столиці Великої Британії Лондоні, де вони зустрічалися з “Британськими левовими серцями”.

Відкрили вечір боксу в лондонському “Йорк Холлі” середньоваговики – українець Дмитро Митрофанов та срібний призер Олімпійських Ігор у Лондоні британець Фредді Еванс, який до бою з Митрофановим ще не знав гіркоти поразок у WSB, і якого багато хто вважав фаворитом у цьому поєдинку.

Митрофанов впевнено виграв перший раунд, а вже в другому бій став нагадувати одностороннє побиття. Дмитро без проблем проходив на зручну для себе ближню дистанцію, звідки діставав своїми “бомбами” голову та корпус Еванса. Наприкінці раунду Митрофанов провів дуже сильний лівий боковий по печінці, яким відправив Еванса в нокдаун. На початку третього раунду безпомічний британець буцнув Митрофанова головою, за що цілком справедливо був покараний зняттям очка. Втім, це зняте очко абсолютно ніяк не вплинуло на результат двобою, адже третій раунд і став останнім у цьому поєдинку – рефері двічі відраховував Евансу нокдауни, а після чергової точної атаки Митрофанова зупинив брутальне побиття британця, який ледве тримався на ногах.

Далі настала черга боксерів легкої ваги – дворазового олімпійського чемпіона українця Василя Ломаченка та британця Семюела Максвелла. Як і в першому бою з Максвеллом, який відбувся в Києві, Ломаченко не залишив своєму супернику жодних шансів на перемогу, вигравши кожен раунд, і нарощуючи при цьому перевагу по ходу бою. Бій протривав всі п’ять відведених регламентом раундів, і завершився впевненою перемогою Василя Ломаченка з рахунком 50:45 на картах всіх трьох суддів.

Третіми на ринг вийшли боксери напівлегкої ваги – українець Іван Ільницький та британець Ендрю Селбі. Величезна перевага Селбі у зрості та довжині рук, а також перевага у швидкості далися взнаки, і в більшості раундів він перебоксував Івана. За манерою ведення бою Селбі намагався копіювати свого знаменитого земляка Насіма Хамеда – багато позував, опускав руки, кривлявся. І саме в такі моменти він був найбільш вразливим до атак Ільницького, якому деколи вдавалося дістати голову британця своїми ударами. Але загалом перевагою володів британець, який і виграв бій з рахунком 49:46 на картах всіх трьох суддів.

Дуже цікавим вийшов бій боксерів напівважкої ваги – українця Дениса Солоненка та британця Джозефа Ворда. Протягом всіх п’яти раундів обом боксерам вдавалося провести хороші атаки, але перевага була все-таки на боці Ворда, який у підсумку й переміг одноголосним рішенням суддів з рахунком 49:46, 50:45 та 50:45.

Доля матчевої зустрічі “Українських отаманів” з “Британськими левовими серцями” вирішувалася у поєдинку боксерів надважкої ваги – олімпійського чемпіона Лондона українця Олександра Усика та британського гіганта Джозефа Джойса, який, як і Усик, виграв всі свої попередні двобої у Всесвітній серії боксу. Джойс дуже добре почав бій, але вже через півтори хвилини Олександр Усик повністю вирахував алгоритм його дій і перехопив ініціативу. А починаючи з другого раунду і до самого кінця бою, Олександр взагалі не давав жодних приводів засумніватися в своїй перевазі. Дуже красивий, різноманітний бокс показав Усик сьогодні в Лондоні – часто у Джозефа Джойса не було відповіді на удари Усика, які вилітали з різних положень, під різними кутами, і ловили його зненацька. Але британець зумів протриматись до кінця бою, в  якому перемогу одноголосним рішенням суддів з рахунком 50:45 на картах всіх трьох суддів здобув Олександр Усик.

Підсумковий рахунок зустрічі – 3:2 на користь “Українських отаманів”.

"Британські левові серця" - "Українські отамани" - 2:3. Повне відео матчу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: