БС Маркет-Крікет – переможець Бізнес-Ліги Львова з футзалу

06 жовтня 19:00
Переглядів: 138
футбол

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) завершився перший чемпіонат Львова з футзалу на відкритих майданчиках. Турнір проходив під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувався за футзальними правилами.

Зокрема, у Бізнес-лізі визначився переможець та призери змагань. Перед останнім туром чемпіонату, який відбувся 3 жовтня, дві команди претендували на чемпіонство й аж три, щоб потрапити на п’єдестал пошани.

Безумовно центральним поєдинком останнього туру стала битва між лідерами чемпіонату «БС Маркет-Крікет» та «SoftServe». Щоб стати трімуфаторами літнього чемпіонату, майбутньому чемпіону було потрібно, як мінімум, не програти. В іншому ж випадку на команди очікував би «золотий» матч.

Довгий час гравці «SoftServe» вели у рахунку, але втримати мінімальну перевагу вони так і не зуміли. У підсумку нічия 1:1 й «БС Маркет-Крікет»  - чемпіон літньої Бізнес-ліги Львова.

Срібним призером змагань стала команда «Global Logic», яка завдяки перемозі над «Bader Ukraine» та кращій різниці м’ячів обійшла в турнірній таблиці згадуваний вище «SoftServe».

Результати останнього туру:

«Рубікон груп» - «Тікетс ЮА» – 2:2

«Перша Приватна Броварня» - «Зелені Грифони» – 5:6

«Bader Ukraine» - «Global Logic» – 3:8

«SoftServe» - «БС Маркет-Крікет» – 1:1

Додамо, що чемпіонат Бізнес-ліги Львова з футзалу на відкритих майданчиках був найдовшим в історії турніром, який проводила Асоціації футзалу Львівщини. Команди визначали чемпіона з травня по жовтень.

Асоціація футзалу Львівщини

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: