Буде диво!? "Карпати" Львів – "Говерла" Ужгород

23 квітня 09:23
Переглядів: 1569
Карпати Говерла

«Карпати» (Львів) – «Говерла» (Ужгород). 23.04.2016. 14:00. Львів, стадіон «Арена Львів». Арбітр – Катерина Монзуль (Харків).

Сьогодні, у Львові гратимуть одні з гірших (!) колективів, але і найбільших …праведників Ліги Парі-Матч чемпіонату України. Львів’яни і ужгородці більше «очок» заробили на навколо футбольних темах-інтригах аніж в боях із суперниками на спортивному полі. В їх активі по три (!) весняних пункти. Зате добряче «грають» на нервах прихильників «власники» обох команд, прибраних ними правдами, а може і не правдами, хто в цій бізнесовій головоломці порозуміється? З цими клубами чимало клопотів ма(є)ла КДК ФФУ.

Часті гоніння винних і сяке-таке не переводяться. Принагідно, у зв’язку із невиконанням ФК «Говерла» (Ужгород) попередніх рішень КДК ФФУ від 12 лютого та 3 березня 2016 року, набули чинності штрафні санкції у вигляді зняття з клубу 3-х та 6-ти турнірних очок відповідно. Тобто халатність перших людей з «Говерли» позбавила команду 9-ти очок. Тепер, маючи 7 пунктів Ужгород сповз на 13-те, передостаннє, місце турнірної таблиці.

Це плата за зло заподіяне працівникам ужгородського клубу, який хтось називає супербрендом. Натомість М. Фещук, якому судилося побігати а обох клубах, краще за всіх знає «словесні переваги» «Карпат» і «Говерли». - Я навіть не знав, що виступав у такому великому клубі, - сказав Максим одному із веб-сайтів України. - Бренд, де по 14 місяців не платять зарплату...?

«Говерла» «зроблена» з орендованих футболістів, на мою думку, не спроможна на щось цікавого. Та й бізнесові справи ймовірно, не дуже чисті. Хоча закарпатські гори продовжують …лисіти.

Не вигравали цього року і «Карпати». У них 3 нічиїх. Хлопці, якими керує Володимир Безуб’як мають більші шанси на вікторію. «Своє» поле, на якому ще ніколи (!) не здобули перемоги, врешті-решт повинно змилуватись над «зелено-білими». До того ж, кожен успіх тішить вболівальника і додає впевненості футболістам. Тому карпатці повинні зламати злу традицію у поєдинку з відвертим аутсайдером.

Карпатці восени «копнули» ужгородців двічі. Перевага залишається на боці львів’ян, які мають змогу «взяти» в «Говерли» комплект очок, якими востаннє розжились в сезоні 2007/2008 років.

Не помічники Грозному – Віталійс Ягодінскіс, а Безуб’яку - Андрій Гітченко. Решта готовність номер один!

Ліга мало-по-малу добігає свого кінця, а з ним віддалилась від «Карпат» мрійлива Ліга Європи.

Сьогодні львів’яни йдуть на «Арена Львів» з надією побачити футбольне диво у виконанні своєї команди. А ще головний арбітр цього матчу ЖІНКА Монзуль з Харкова, яка за свою солідну роботу отримала визнання від ФІФА. Катерина краща серед жінок-арбітрів за підсумками минулого року. Тож допоможемо своїм!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: