Буде новий переможець

29 березня 17:47
Переглядів: 105
волейбол

Не приїхавши до Великих Дедеркалів на Шумщині на зональний турнір цьогорічних сільських спортивних ігор Тернопільщини з волейболу серед чоловічих команд, збірна Збаразького району достроково розпрощалася з титулом кращого сільського колективу краю, завойованим торік у Козовій.

А право розіграти нагороди XXIV сільських спортивних ігор Тернопільщини під час фінального турніру, який наприкінці червня запланований у Великих Гаях поблизу обласного центру, вибороли чоловічі волейбольні збірні Бережанського, Теребовлянського, Лановецького і Борщівського районів. Причому лише двом першим із них, до речі, теж призерам торішніх ігор, домогтися бажаного допомогли рідні стіни. Натомість дві інші команди тріумфували у вже згаданих Великих Дедеркалах і Чорткові. Хоч успіх цей, так би мовити, лише проміжний, досягнення аматорів гри з Лановеччини і Борщівщини, без сумніву, вже нині можна вважати тріумфом. Перші взагалі дебютуватимуть у фіналі обласного турніру. А представники сильної статі з південного району, на відміну від жінок, уже доволі давно не радували власних прихильників. Сподіватимемося, що після виграшу в сусідів з Чортківського району їм до снаги буде кинути виклик і теребовлянцям із бережанцями.

Після визначення лауреатів у трьох видах та фіналістів у чоловічому волейболі лідерство в загальному заліку ігор захопили сільські фізкультурники Борщівського району — 173 очки. Однак вся боротьба, звісно, попереду. За кількістю набраних балів кременчани, для прикладу, йдуть нога в ногу. А теребовлянці відстають лише на шість пунктів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: