Буде сформовано збірну Івано-Франківської області з футболу

26 січня 14:28
Переглядів: 144
міні футбол

Як відомо ААФУ прийняла рішення провести національний відбірковий турнір до Кубку Регіонів УЄФА 2014/15. Переможець цього турніру прийме участь вже у європейському відбірковиму етапі,який відбудеться 23-27 вересня 2014 року у Молдові (Група 5). Суперниками команди, яка виграєукраїнський відбір будуть представники Іспанії, Молдови та Північної Ірландії.

Згідно регламенту змагань участь в українському національному відборі можуть взяти команди сформовані виключно з футболістів-любителів, які ніколи раніше не отримували професійного статусу. По віку гравців обмежень не має.  Позитивним моментом є те, що футболісти, які приймуть участь у цих змаганнях не будуть внесені до бази даних ФФУ, тобто це ніяк не вплине на можливість їхнього переходу в ті чи інші клуби протягом сезону. Змагання відбудуться орієнтовно в травні-червні 2014 року. Регламент турніру поки визначається.

Для Івано-Франківської області, яка вже 3-й рік не представлена на всеукраїнській арені – це чудовий шанс не тільки повернутися на неї, а й відразу вийти на міжнародний рівень, нехай і любительський. В перспективі на основі цієї команди можна сформувати колектив, який  міг би взяти участь у змаганнях серед клубів 2-ї ліги сезону 2015/16. В будь-якому випадку участь команди, яка представлятиме Івано-Франківську область на цьому турнірі буде хорошим досвідом, як для гравців, так і для тренерів та функціонерів. Вже не кажучи про вболівальників, які скучили за великим футболом. Попередню  зацікавленість стати базовою командою для цього колективу виявили  яремчанські «Карпати» та  франківський «Тепловик». ІФФФ вже підтвердила участь збірної Івано-Франківської області у цих змаганнях.  Проте хто остаточно очолить цю команду та візьме на себе всі організаційні питання стане відомо пізніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: