"Будемо грати з Португалією і подивимося, якого рівня Україна на тлі європейської еліти"

01 грудня 14:42
Переглядів: 481
косенко рогачов

Напередодні товариських матчів збірної України з Португалією нам вдалося поспілкуватися з головним тренером синьо-жовтих Олександром Косенком.

- На якому рівні зараз знаходиться наша збірна?

- Нічого особливо говорити не треба, треба дивитися на майданчику, якого рівня наша збірна. Якщо ми будемо добре виступати, значить збірна хорошого рівня, якщо будемо програвати, то значить поганого рівня. Говорити можна що завгодно, просто треба доводити все на майданчику. Зараз будемо грати з Португалією і подивимося, якого рівня наша команда на тлі європейської еліти.
 
- Що будете перевіряти в цих матчах? Які якості збірній?

- Я думаю, що в товариській грі потрібно перевіряти всі якості збірної. І гру в атаці, і гру в обороні. Як раз з такими сильними суперниками можна визначити, над чим потрібно працювати, що потрібно підправити, де і які помилки у нас є. Таки гри дуже потрібні, тому і заплановані матчі з Португалією і Іспанією, з Чехій, будемо дивитися.
 
- Як оціните свої дебютні ігри зі Словаччиною?

- За рахунком ми добре зіграли, але потрібно працювати над деталями, зараз подивимося, наскільки добре ми засвоїли уроки.
 
- Який фізичний стан команди?

- На жаль, у спорті не обходиться без травм і хвороб. Так вийшло, що якийсь вірус підхопили гравці харківського Локомотива брати Сорокіни, Овсянніков, температура під 40 градусів, тому ми будемо без них летіти. Нічого, у нас є в складі достатню кількість кваліфікованих виконавців, які можуть їх замінити.
 
- Що з Федорченко, який не виконує активних дій?

- Він отримав вчора пошкодження на тренуванні, підвернув ногу, тому сьогодні Дмитру наданий відпочинок. Подивимося на темпи його відновлення.
 
- Кого зараз можете назвати лідером нашої збірної?

- Я думаю, що зараз якраз йде період становлення і сподіваюся, що багато хто зараз стануть кістяком, лідерами. Не хотів би виділяти когось окремо, тому що Україна завжди славилася саме своєю колективною грою, своїм духом.

Нагадаємо, матчі зі збірною Португалією відбудуться 2 і 3 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: