"Будівельник" - "Говерла". Або боротись, або чекати шансу пізніше

14 лютого 09:10
Переглядів: 161
говерла будівельник

"Говерла" втратила ще частинку своєї сили: команду покинули Меккі МакНайт та Вадим Матюкевич. І це перед грою з київським "Будівельником".

Кажуть, що зовсім скоро може покинути франківців і Рікардо Глен, адже у нього також дуже невисока заробітня плата. Додамо сюди фінансову непевність клубів з "Друзів Привату" і отримаємо дуже сумну ситуацію. Але базікати - то одне. Гравцям "Говерли" вже сьогодні треба виходити на гру і боротись.

Проти "Будівельника" буде важко. Якщо бути чесним, то не просто важко, а важелезно. Кияни ж не мають таких проблем, їм залишається просто грати. А турнірна дистанція показує, що вдається їм це дуже добре. Не скажу, що вони настільки ж непереможні, як "Хімік", але для нашої команди воно десь так і є.

Але тут одразу і заперечення: обидві минулі гри проти "Будівельника" "Говерла" зіграла просто чудово! В Києві поступилась сімома очками, а вдома - всього двома, безумовно вигравши останню чверть. Найкращим у тих іграх був... Меккі МакНайт (19 та 18 очок відповідно).

Замінити МакНайта буде неможливо. Поставити на його місце гравця з двома руками і ногами - це добре. Але віднайти у комусь з наявного складу фундамент для цілої команди - головоломка ще та! Є такі гравці-фундамент. Втрачаючи їх, втрачаєш не лише бойову одиницю, а й частинку від командної харизми. Добре, що викручуватись не мені, а пану Мурзіну.

Питання плей-оф все ще актуальне для Івано-Франківська. І вся боротьба лише починається. "Азот" та "Одеса" - суперники також не без проблем. Тобто боротись можна і треба. У кожному матчі. Або ж піти щляхом найменшого спротиву і кинути сили на боротьбу проти прямих суперників. Якщо буде обрано другий варіант - сьогодні шансів на перемогу не бачу.

Баскетбол. Суперліга

14 лютого. 16:30

БК "Будівельник" - БК "Говерла"

Київ. Палац спорту

Пряма трансляція - телеканал Спорт-1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: