"Будівельник" переміг івано-франківську "Говерлу"

19 грудня 09:00
Переглядів: 107
БК Говерла
Один із лідерів чемпіонату «Будівельник» відсвяткував черговий успіх, у напруженій боротьбі перемігши «Говерлу» з рахунком 81-68.
 
Гравець матчу
 
Форвард «Будівельника» Андрій Малиш забив кілька важливих кидків, а також забезпечив своїй команді перевагу в боротьбі за відскоки, оформивши другий поспіль дабл-дабл (10 очок + 13 підбирань).
 
Хід гри
 
Перша половина гри минула під знаком «Будівельника», в складі якого 14 очками відзначився Павло Крутоус. Столична команда, хоч і не домінувала на паркеті, переважала суперника в більшості компонентів гри й вела в рахунку,  лише на старті поєдинку ненадовго віддавши ініціативу «Говерлі». В підсумку перша половина завершилася з рахунком 36-26 на користь «будівельників».
 
Третя десятихвилинка ледве не перевернула все з ніг на голову. «Говерла» зусиллями Сергія Юрченка таЯрослава Кадигроба, які провели чудовий ігровий відрізок, кинулася наздоганяти господарів майданчика. «Ведмеді» навіть вирвалися вперед, однак останнє слово у чверті було за «Будівельником» – Андрій Малишздалеку повернув перевагу своїй команді (56-54). Заключний період минув під диктовку столичних баскетболістів.
 
Статистика
 
Найкращими в складі «Будівельника», крім Малиша, стали Павло Крутоус (17 очок), Сергій Горбенко (15 очок) й Артем Буцький (14 очок + 9 передач).
 
Данте Вільямс приніс «Говерлі» 19 очок. 18 очок, 7 підбирань і 5 передач на рахунку Джейона Джеймса. 12 очок здобув Сергій Юрченко.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: