"Будівельник" - "Політехніка-Галичина" 96:58. Лишенько яке!

09 листопада 20:00
Переглядів: 272
Політехніка Давидюк

Сумно, але на нині "Політехніка" зовсім не може бути суперником київським командам. Столичні "вовки" та "гладіатори" дуже сильно "покоцали" нашу команду, не давши їй шансу поїхати додому з гідністю.

Шкода казати, але "Будівельник" не проявив надзусиль у цій грі. Попри такий рахунок, кияни просто провели хорошу гру. Це львів'яни давали паси супернику, не влучали прості кидки та програли підбір (кращим за підбираннями у нас був розігруючий!). Дивитись на статистику без жалю неможливо. Там такі цифри, що залишається тільки червоніти за свою команду.

Почали львів'яни дуже дивно. Зробили ставку не на надійно зароблені очки, а на ефектність завершення атак. Наче гра вже програна і залишається лише грати на публіку. У всякому разі, все пішло за сценарієм "Будівельника". Перша чверть завершилась з рахунком 20:11, але могло бути й гірше. Друга чверть також була надто невдалою для гостей, тож на перерву команди пішли за рахунку 42:23. Ясна річ, про якісь шанси у другій половині говорити було не варто.

Найвеселішою була третя чверть, у якій команди на двох заробили 52 очка ( з них 32 - господарі). Наприкінці команди вже догравали, але й тут "політехи" програли кілька очок, поступившись дуже і дуже ганебно - 58:96.

Згадується сезон 2004/05. Тоді львів'яни вперто йшли останніми і перемоги почали заробляти аж в середині турніної дистанції. Проте так і залишились останніми. Через десять років все скидається на те, що може бути й гірше. Кого перемагати з такою грою? Чи є настільки ж слабка команда в Суперлізі? Сподіваємось, що наймолодший тренер Європи зуміє знайти якісь шляхи, аби його команда почала показувати кращу гру. Змінювати треба багато. Воно начебто лежить на поверхні. Але з чого починати? Оце вже важче питання...