"Будівельник" - "Політехніка-Галичина". Анонс

09 листопада 09:20
Переглядів: 216
Політехніка Федчук

Сьогодні львівська "Політехніка" протистоятиме київському "Будівельнику". Чи прийшов час гучної перемоги після серії поразок?

Після поразки "Києву" напрошується дві думки. Перша така: це нинішній рівень "Політехніки". Друга їй суперечить: то невдалий епізод у житті наразі нестабільної команди. Хочу щиро вірити у друге твердження. Врешті, не могла безнадійна команда так добре грати проти "Ферро" та "Одеси"! Як змушений повторювати тренер "політехів" Фомічов, всі проблеми від того, що не було часу на підготовку до сезону. Хотілося б вже не згадувати про цю тему, але від правди не втечеш: гру треба будувати на добре підготованих гравцях. І не лише фізично. Треба ще й, аби це була команда, а не набір хороших баскетболістів. Втім, грати треба навіть у таких умовах, які є.

Легко "Політехніці" не буде. Особливо у грі проти "Будівельника". Особливо представляти і розхвалювати киян немає сенсу. Львів'янам треба бути максимально зібраними всі сорок хвилин гри і тоді лише з'явиться шанс на перемогу. Не завадило б, щоб господарі недооцінили аутсайдера Суперліги. Але то вже не те, на що варто сподіватись. "Політехніці" просто треба зіграти сконцетровано і максимально вигравати підбір там, де це можливо. Це найголовніше. Звісно, боротись на повну весь матч буде вкрай важко. Тому треба грамотно вибудувати план на гру, аби мінімізувати ігрові спади.

У "Будівельника" достатньо чудових виконавців. Бодай за іменами склад киян дуже потужний. Виділимо Буцького, Пустозвонова, Кольченка (окрім нього екс-"політехом" є також Івшин) та Забірченка. Кращим снайпером команди є Денис Лукашов (втім, його показник не вражає - 11,4 очка за гру), він же віддає 5,4 передачі за матч, а Михайло Анісімов робить 7,4 підбирань.

"Будівельник" зараз третій у таблиці Суперліги (5 перемог та 2 поразки). Завдали поразок "гладіаторам" "Ферро-ЗНТУ" та "Хімік". Перемогли вони "Одесу", "Дніпро", "Київ", "Дніпро-Азот" та "Говерлу" (позавчора з рахунком 76:69).

Господарі сьогоднішнього протистояння мають такі статистичні показники за сім ігор чемпіонату:

  •  81,4 очка в середньому за гру
  •  36,6 підбирань
  •  26,7 передач
  •  рейтинг ефективності - 106,1 (в "політехів" - 71,7...)

Баскетбол. Суперліга.

9 листопада. 16:30.

Київ. Палац Спорту.

"Будівельник" (Київ) - "Політехніка-Галичина" (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: