Букмекерські контори або життя на ставках

11 вересня 11:44
Переглядів: 616
букмекери

Ставки на спорт - дуже захопливе заняття. Звичайно воно вимагає вкладення грошей, але якщо врахувати, що можна іноді і вигравати то воно стає ще й прибутковим. Суть його полягає в укладенні парі з букмекером на результат спортивної події за встановленими коефіцієнтами. Коефіцієнти можуть змінюватися з різних причин, в основному це думка ринку (людей які роблять ставки). Ви запитаєте: "З чого ж буде вигода конторі? А якщо всі гравці поставлять на одну і ту ж команду?". Справа в тому, що букмекер сам робить ці коефіцієнти і змінює їх, зрівнюючи лінію до тих пір, поки не буде рівноваги в ставках. Звичайно контора може отримати збитки за якогось матчу, але в загальному плані вона має досить хороший прибуток (5-15% від ставок гравців).

Тепер ознайомимося трохи з видами ставок і результатів. Існує 3 основних види ставок:

  • ординар - це ставки на окрему подію
  • експрес - на кілька подій
  • система - сукупність експресів

Гра може проходити в режимі live або в звичайному режимі. Для кожного виду спорту бувають різні результати (наприклад в тенісі не може бути нічиї).

Зупинимося на футболі, так як він є грою № 1 в світі ставок. Футбольні матчі можна зіграти на чисту перемогу однієї з двох команд (1), нічию або не нічию (X, 12), не програш (1X, X2), і з "форою" (0, -1, +1.5 і т.д ). Думаю, тут все ясно. Фора - перевага або відставання учасника змагання, яке виражене в голах (окулярах / сетах і т.д.). Фора -1 на одну з команд означає, що вона повинна виграти з перевагою в 2 і більше м'ячів, але якщо різниця голів буде дорівнює одиниці піде повернення ставки. З форою -1,5 теж саме, але без повернення. Нульова фора (0), поставлена на команду, означає що вона повинна перемогти (незалежно з яким рахунком), повернення тут буде при нічиї. При форі +1,5 команда не повинна програти з різницею в два і більше м'ячів. Також можна поставити на total (гра на сумарну кількість забитих голів). Якщо, наприклад total становит "більше 3,5", то голів у матчі повинно бути не менше 3 (2:1, 3:0, 1:4 і т.д). Якщо "потрапити" в total відбудеться повернення ставок (наприклад рахунок 2:2 при total 4). Total може бути загальний і на одну з команд. Якщо total на команду дорівнює 4,5 то вона повинна забити 5 голів. Отже ми ознайомилися з основними видами результатів і вже маємо поняття про ставки. Існує ще безліч ігрових результатів. Серед них є ставки на "рахунок матчу", "тайм-матч", "обидві команди заб'ють гол", "час першого гола", "хто перший отримає жовту картку", "пенальті так / ні", "видалення так / ні" і т.п.

Для початківців, відкриваючих який-небудь сайт, ставки на спорт, можуть здатися дуже простим заняттям. Але якщо ми вирішимо багато заробити на цьому з перших же днів, то це буде не найкраще рішення. Але трапляються винятки, коли новачки вгадують велику кількість результатів. Отже, почнемо з вибору контори. Існує безліч вітчизняних і зарубіжних контор і тут радити нічого не буду - вибір за Вами. Можете почати працювати з конторою, яка знаходиться десь поблизу від Вашого будинку, а якщо маєте доступ в інтернет, то можете також спробувати щось із зарубіжних систем. Ось кілька наших контор: БК Фаворит, БК Парі-матч, БК Шанс, БК Марафон, БК Фон та іноземні: Unibet, Bwin.com, Pinnaclesports, Bet365, 10bet, Betfair, Sportingbet. Якщо визначилися, тоді відкрийте там свій рахунок (це можна зробити на головних сторінках сайтів). Якщо не маєте можливості заходити в мережу і поблизу немає інтернет-кафе, тоді можете ставити прямо через відділення мережі тієї чи іншої контори. З конторою визначилися, рахунок створили, що далі? Для початку треба зрозуміти стратегію гри і керування капіталом. Був час, коли я тільки починав ставити, і боявся втратити багато грошей і залізти в борги. Тоді я брав ручку і листок паперу і записував результати, які на мою думку були виграшними. Це дуже простий і безвитратний спосіб для отримання досвіду в грі.

Але якщо Вам дуже хочеться поставити реальні гроші і немає часу возиться з цим, тоді можете закинути на рахунок пару сотень гривень і починати гру. На мій погляд самий надійний і простий варіант це постійні ставки на невеликий відсоток від вашого капіталу (1-3%). Коли ваш капітал зросте в 1,5-2 рази Ви збільшуєте розмір ставок. Ви можете також змінити його, якщо це вважаєте за необхідне, але при таких ставках Ви не тільки наберетеся досвіду в цьому бізнесі, але й зможете знайти свою стратегію для успішної гри. Можна також використовувати дуже багато швидких і ризикованих стратегій, але з часом Ви можете опинитися у великих мінусах. Важливим періодом у формуванні стратегій є вибір звичайна гра, або гра live. Для новачків я скажу, що гра в live може принести багато грошей і буде дуже цікавою, тому що є можливість подивитися матч по телебаченню. Але вона ризикована, так як коефіцієнти змінюються дуже швидко і треба також швидко думати. Ви не маєте часу подивитись детальну статистику, і покладаєтеся тільки на себе. Але якщо запастися інформацією наперед і навчиться добре грати можна досягти небувалих висот в цьому виді гри. Перевага live-ставок полягає в тому, що можна подивитися трохи матч і лише потім вибрати правильне рішення і поставити на більшій коефіцієнт. Наприклад, якщо до матчу коефіцієнт на першу команду був близько 1,55, то через 20-25 хвилин він буде вже 1,8, якщо звичайно рахунок буде нульовий. Таким чином live-гра має деякі переваги над звичайною грою, але так само не варто забувати про мінуси цього виду. На перших етапах Вам дуже сподобається експреси - ставки на вгадування одночасно декількох результатів. Коефіцієнти в таких видах ставок перемножуються і відповідно при маленьких ставках можна отримати великі гроші. Дуже часто буває таке, що один результат псує весь експрес і все вгадані матчі не мають сенсу, так як ставка програється. Ставлячи такі ставки, ви збільшуєте дохід букмекера. Це математично перевірено. Звичайно якщо Ви зупиніться на маленьких експресах (2-3 позиції) з низькими коефіцієнтами (1,3-1,5) це може буде правильне рішення, але коли будете робити паровози по 5-10 ставок, нічого крім втрат грошей Ви не досягнете. Як йдеться тихіше їдемо - далі будемо.

Одним з важливих прийомів аналізу ставок є збір і обробка статистики гри тієї чи іншої команди. Знаючи статистику Ви стаєте на голову вище гравців, які не обмірковують зроблену ставку. При зборі статистики необхідно врахувати домашні та виїзні матчі, так як є команди, які вдома і в гостях показують зовсім різну гру. Також можна дізнатися про суддівство, так як судді іноді можуть взяти на себе результат матчу. Жовті картки, які були в попередніх іграх, приблизні стартові склади команд можуть сильно допомогти при виборі результатів. У 70% випадках команди вдома не програють, тому при виборі стратегій і тактик можна зупиниться на ставках тільки на домашні команди. Але навіть при дуже ретельному аналізі та обчисленнях, треба покладатися також на Вашу інтуїцію. Навіть якщо Ви все прорахували і все говорить про те що команда повинна виграти, а Ваш внутрішній голос каже "ні", не ставте на події, почекайте іншої можливості, коли інтуїція і статистика зійдуться в одне думки. Ну ось і все, бажаю удачі!

Зроблено за допомогую сайта bukmekerskiekontory.ru

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: