Букмекери підозрюють "Карпати" у нечесній грі

13 червня 09:21
Переглядів: 169
карпати динамо

Окремі колективи української Прем'єр-ліги брали участь в підозрілих матчах.

До таких висновків прийшли букмекери на підставі великої кількості ставок, величезних сум, які ставилися на поєдинки, а також дивну поведінку клієнтів контор.

«На жаль, кількість підозрілих матчів істотно зросла, - розповів операційний директор однієї з букмекерських контор Сергій Єфименко. - Рівень Прем'єр-ліги та Першої ліги знижується - легіонери покидають команди, багато клубів не можуть грати на своїх стадіонах, знижується глядацький інтерес, послаблює фінансування. Все це позначається».

Єфименко назвав команди, які викликають у його компанії насторожене ставлення через можливу нечесної гри. «У першу чергу, "Олімпік" - у всіх вікових категоріях. Певною мірою "Зоря", а також "Волинь", "Чорноморець", "Карпати", "Говерла". У Першій і Другій лізі, в принципі, відсоток договорняків просто дуже високий. Також відрізняється великою кількістю договірних матчів турнір U-19», - заявив Єфименко.

Точне число підозрілих матчів букмекери не називають. Дехто говорить приблизно про десятьох поєдинках. В одній з контор привели найбільш барвисті приклади з минулого сезону:

  • «Дніпро» - «Волинь - 5:0 (1 березня 2015). На тотал матчу - більше 2,5 гола.
  • «Шахтар» - «Олімпік» - 6:0 (15 березня 2015 року). На тотал матчу - більше 3,5 гола.
  • «Металург» Д - «Олімпік» - 4:2 (11 квітня 2015 року). На тотал матчу. Також, можливо, на «переворот» (кожна команда виграла по тайму) і перемогу «Металурга».
  • «Зоря» - «Шахтар» - 1:4 (18 квітня 2015 року). На тотал «Шахтаря» - більше 2,5 гола.
  • «Металіст» - «Іллічівець» - 3:1 (25 травня 2015 року). На тотал матчу - більше 2,5 гола.
  • «Металіст» - «Волинь» - 3:3 (11 травня 2015 року). Є підозри на тотал матчу.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: