"Було б добре, якби й Тимощук демонстративно полишив "Зеніт"

28 червня 07:43
Переглядів: 137
Тимощук

Безпрецедентний випадок стався в українському футболі. Наш гравець Василь Прийма відмовився від переходу в чемпіонат Росії на знак протесту проти дій сусідньої країни.

"Так, я справді міг продов­жити кар'єру в Краснодарській "Кубані", — підтвердив коре­спондентові газети "Експрес" Ва­силь Прийма. - Та останньої миті відмовився від переходу, бо не захотів працювати в країні, яка нині окуповує наші території".

За словами агента футбо­ліста Вадима Шаблія, "Ку­бань" домовилася з донецьким "Металургом" про при­дбання Прийми. І вже у по­неділок українець мав підпи­сати угоду.

"Річ у тому, що Василь дуже переживає через політичну ситуацію, що склалася у нас у країні. Останні новини прос­то шокують. І Прийма при­йняв рішення взагалі не роз­глядати пропозицій з Росії", - сказав агент.

Нагадаємо, що Василь При­йма пройшов у своїй футбольній кар'єрі юнацькі та мо­лодіжні збірні України всіх вікових категорій. У складі "Металурга", дебютувавши у Прем'єр-лізі у 17-річному віці, провів 103 матчі, забив4 м'ячі. Тепер майбутнє Василя Прийми залежить від долі "Металурга".

-  Цей вчинок може бути історичним, - каже Стефан Решко, екс-футболіст "Динамо" та збірної СРСР. - Рішення Прийми за­слуговує поваги. Я аплодую йому. Таке рішення може ста­ти взірцем для інших украї­нців, котрі мають повернути­ся до Росії спиною. Росія - це агресор. І такі люди, як Ва­силь Прийма, підкреслюють те, що наш сусід є агресором, що без Росії можна прожити.

- У чемпіонаті Росії ще ви­ступають кілька українців, се­ред яких й Анатолій Тимощук...

- Тимощук давно довів, що він - патріот своєї країни. Він зробив для нас багато. Ми не маємо права йому щось ради­ти, але було б дуже приємно, якби Толик також оголосив протест діям Росії і відмо­вився від кар'єри в "Зеніті". Та йому буде складно це зроби­ти, бо в нього ще контракт. У глибині душі я очікую, що Ти­мощук демонстративно поли­шить чемпіонат Росії. Це був би болючий удар по країні, яка окуповує нашу територію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: