Чачуа і Мірошніченко допомогли молодіжці виграти у Словенії

28 березня 10:50
Переглядів: 76
Амбросій Чачуа

В четвер, 26-го березня, молодіжна збірна України U-21 провела товариський матч проти команди Словенії U-21. В напруженому поєдинку українці у гостях перемогли своїх однолітків зі Словенії з рахунком 2:0. До перемоги «синьо-жовтих» долучилися й двоє гравців «Карпат» – правий захисник Денис Мірошніченко та опорник Амбросій Чачуа.

Перший тайм проходив під диктовку гравців збірної України, які могли вийти вперед вже на 10-й хвилині, проте удар Безбородька парирував голкіпер.

Загалом, протягом першого тайму словенці переважно захищалися. Найбільш активними в складі українців були Гринь, Блізніченко та Юрченко. Свою ігрову перевагу українці втілили в гол на 33-й хвилині – Юрченко зі штрафного навісив, і Сваток поцілив прямо у ворота – 1:0. Словенці ж свою найбільш небезпечну атаку створили наприкінці першого тайму, проте небезпеку вдалось ліквідувати.

Після перерви в Словенії розпочався сильний дощ, що вплинуло на перебіг подій на полі. Значно активізувалися господарі, проте перший небезпечний момент створили українці: Фаворов не встиг замкнути передачу Данченка. Можливість словенців зрівняти рахунок в цьому матчі нівелював наш голкіпер Бущан, який спочатку відбив м’яч після удару словенця метрів з 20-и, а після цього не дав іншому гравцю добити м’яча з двох метрів.

А вже наприкінці матчу українцям вдалось подвоїти перевагу – Петряк головою після подачі штрафного у виконанні Азацького скинув на Хльобаса і той з-за меж штрафного пробив, встановивши остаточний рахунок матчу – 2:0.

Свій наступний матч команда Сергія Ковальця проведе 30-го березня проти одноліток зі Словаччини.