Час розплати настав. Як Україна буде мстити Словенії

17 листопада 16:15
Переглядів: 104
Ярмоленко

Залишилось всього кілька годин до матчу Словенія - Україна. Це буде не футбол. Не просто двадцять дві людини вийдуть на поле буцати м'ячик. Сьогодні на стадіоні з мелодійною назвою "Людскі врт" буде справжня битва. І наші просто не можуть, не мають права програти.

Будь-який матч плей-офф проходить під великим тиском відповідальності. Так було в наших протистояннях з хорватами, німцями, словенцями і французами. Десь наші шанси на перемогу були вищими, десь нижчими, але ми завжди розцінювали ці протистояння просто як дві дуже важливі гри. Проте, вже напередодні жеребкування цьогорічного плей-офф найпопулярнішим було бажання отримати Словенію.

Адже всі футбольні вболівальники, котрим більше 25 років, пам'ятають усі події 16-річної давнини в найдрібніших деталях. Перший матч на виїзді, коли диво-гол Шевченка відкрив рахунок, коли ми грали внічию у меншості, "Сашко, де ти гуляв", і просто тотальне нерозуміння цього м'яча. Втім, тоді не знаходилось, напевно, і 10% українців, котрі б не вірили у прохід нашої команди. Але на стадіон просто не завезли червоного м'яча. Елементарна халатність зруйнувала всі зусилля гравців, бо наосліп відбиватися легше, ніж так атакувати.

Цікаво, що перед цьогорічними матчами зі Словенією Андрій Ярмоленко жартома закликав Олександра Шовковського повернутися в збірну і взяти реванш. На що СаШо відповів, що це справа молодих. Бо так воно і є. Ми можемо пишатися чудовою командою Коноплянки і Ярмоленка, котра бачить перед собою ціль і не бачить перешкод. І коли нам потрапила Словенія, то бажання помсти буквально застилало очі. Ось він шанс. Шанс розплатитися за розбиті мрії і сподівання ще минулого тисячоліття. Шанс нарешті перегорнути цю сторінку, ні, припечатати її впевненою перемогою над балканцями, котрі й так надто довго сиділи скалкою в наших серцях.

Сьогодні буде справжній бій. Від його результату залежить не просто потрапляння на Євро, а настрій всієї країни. Бо так складається, що в тяжкі періоди життя наш вболівальник шукає собі віддушину у спорті, де перемоги - спільні, котрі можна розділити на всіх. Зробіть це сьогодні, хлопці! Для тих хлопців в окопах, котрі обов'язково знайдуть спосіб слідкувати за матчем, для всіх нас, хто не буде спати і з дитячою відданістю буде чекати на диво. Диво, котре вже за кілька годин може і мусить стати реальністю. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: