Чемпіон світу з боксу зустрівся із школярами одного з Львівських мікрорайонів

13 жовтня 17:03
Переглядів: 310
Котельник
За сприяння громадських активістів Остапа Доскіча та Андрія Побурка школярі мікрорайону Знесіння мали змогу поспілкуватись із відомим львівським боксером, чемпіоном світу з боксу Андрієм Котельником. Боксер зустрівся із школярами мікрорайону Знесіння. Повідомили організатори заходу.

На початку зустрічі учні переглянули короткий фільм про життя та кар’єру чемпіона. Також школярі мали змогу особисто поспілкуватись з боксером.

«Мені вкрай приємно, що і Остап, і Андрій постійно підтримують популяризацію спорту, в незалежності від будь-яких обставин - каже Андрій Котельник. – Діти мене буквально засипали запитаннями про все на світі. Дуже приємно, що молодь така активна і справді цікавиться спортом. Я зарядився позитивом від спілкування з дітьми», - поділився враженнями від зустрічі Андрій Котельник.

Найактивнішим учням, які упродовж цілої години не відпускали чемпіона,  вручили сувенірні боксерські рукавички та іменні футболки. А потім була довго автограф-сесія боксера  для найменших спортсменів. 

«Такі заходи сприяють розширенню світогляду дітей й зміцнюють віру в те, що навіть найсміливіші мрії можуть втілитись у життя. Велике бажання та натхнення праця – запорука успіху будь-якого спортсмена. Саме таку науку сьогодні засвоїли школярі», - переконаний громадський активіст, Остап Доскіч.

Своєю чергою Андрій Побурко, засновник ГО «Відродження «Знесіння» зазначив, що на Знесінні вкрай бракує спортивних об’єктів для активного відпочинку молоді. «Молодь треба підтримувати у прагненні до сходження на  спортивні вершини. Ми вже розпочали цю копітку роботу, облаштувавши  перше, і поки що єдине на Знесінні футбольне поле із штучним покриттям. З часом «територію спорту» будемо розширювати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: