Чемпіон України з Бучача Іван Карюк виступить на світовій першості в Колумбії

02 липня 17:32
Переглядів: 226
Іван Карюк

У Кіровограді завершився юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (1998 рік народження і молодші). Учасник тернопільської збірної Іван Карюк у штовханні ядра здобув перше місце з результатом 18,78 м. Таким чином спортсмен встановив новий рекорд області і підтвердив норматив участі у чемпіонаті світу серед юнаків, що 15-19 липня проходитиме у місті Калі (Колумбія). Іван Карюк – вихованець Бучацької ДЮСШ (тренер Іван Чуба), навчається у Бучацькій гімназії.

Щодо виступів на змаганнях у Кіровограді інших представників тернопільської команди, то Олександр Шилівський у штовханні ядра з результатом 14,74 м посів п’яте місце. Спортсмен представляє ДЮСШ «Колос» (тренери Володимир Кучеренко та Олег Данилюк), студент Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

Також п’ятою у бігу на 800 метрів з результатом 2.18,5 с була Оксана Більчак (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський). У спортивній ходьбі на 10 тисяч метрів з результатом 52.33,8 хв шосте місце здобув Назар Савків – вихованець тренера Віри Зозулі із ДЮСШ «Колос», учень Тернопільської ЗОШ №14.

Восьме місце у бігу на 1500 тисячі метрів з результатом 5.05,9 с посіла Христина Паньків – вихованка Чортківської ДЮСШ, яка зараз тренується в Тернополі (тренери Валерій Большаков, Ольга Стефанишина), вчиться у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. А дев’ятим із результатом 1,85 м у стрибках в висоту був Назар Вовчок (ДЮСШ «Колос», тренер Євген Кармелюк, ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: