Чемпіон упорався з "Говерлою"

07 листопада 22:49
Переглядів: 180
будівельник
Чинний чемпіон «Будівельник» завдав поразки івано-франківській «Говерлі» з рахунком 76-69. Упевнено лідируючи протягом гри, господарі паркету дозволили суперникові скоротити відставання в четвертій чверті.
 
Хід гри
 
У першій половині «Будівельник» лише окреслив власну перевагу, вигравши обидві чверті з рахунком 41-32. Домінування господарів паркету не було абсолютним, однак, захопивши лідерство зі стартових хвилин, чинні чемпіони вели в рахунку до великої перерви. І якщо в боротьбі під щитами «будівельники», серед яких вирізнявся Максим Івшин, фактично не мали переваги, то з-за дуги стріляли значно влучніше за «ведмедів».
 
Після великої перерви господарі паркету додали й у грі в трисекундній, потужно провівши третю чверть (24-9), яка стала вирішальною. Перед останнім періодом гандикап на користь «Будівельника» складав 24 очка. Здавалося б, ніщо не віщує для господарів біди, проте Рікардо Глен і Меккі Макнайт організували неймовірний «камбек» своєї команди, до якого долучилися їхні українські одноклубники. Втім, часу на те, щоб надолужити згаяне в трьох попередніх чвертях, івано-франківцям не вистачило.
 
Статистика
 
Серед гравців «Будівельника», перш за все, варто відзначити Максима Івшина (13 очок + 7 підбирань),Дениса Лукашова (12 очок), Олександра Липового (12 очок) і Михайла Анісімова (10 очок + 5 підбирань).
 
Меккі Макнайт став найкращим гравцем у складі «Говерли», відзначившись 18 очками, 5 підбираннями та 5 передачами. 14 очок і 5 підбирань на рахунку Рікардо Глена, 12 очок — Леоніда Стефанишина.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: