Чемпіонами області з футзалу серед 15-річних спортсменів стали тернополяни

06 березня 19:46
Переглядів: 128
футзал

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2000-2001 років народження 27-28 лютого відбувались у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. За підсумками зональних змагань, учасниками яких стали 27 команд, до фіналу вийшли 8 команд.

Лідерські позиції у турнірі здобули дві команди ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Перше місце здобула команда ДЮСШ з футболу-1, яку тренує тренер Андрій Яблонський. Друге місце у команди ДЮСШ з футболу-4 під керівництвом тренера Петра Старовського. Основний час закінчився у нічию 2:2. У серії шестиметрових ударів перемогла команда ДЮСШ з футболу-1 з рахунком 7:6.

У грі за 3-4 місце зустрілися команди Бережанської (тренер-викладач Ігор Хичій) та Борщівської ДЮСШ (тренер Володимир Боднарчук). З рахунком 3:1 перемогла команда з Бережан. П’яте місце посіла команда Чортківська ДЮСШ, шосте – Зборівської ДЮСШ (результат їхньої зустрічі 2:1). 7-8 місця розділили команди Підволочиської та Шумської ДЮСШ.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками Тернопільської обласної федерації футболу.

Зустрічі проходили у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ з футболу та спортзалі ЗОШ № 27. Загалом, учасниками зональних та фінальних ігор стало 420 юних футболістів. Змагання пройшли за сприяння федерації футболу Тернопільської області та обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Організатори висловили подяку батькам юних футболістів за допомогу у проведенні чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: