Чемпіонат і першість Івано-Франківщини - 2014: в першій лізі 10 команд?

11 квітня 18:32
Переглядів: 98
Гол

Як відомо, крайнім терміном підтвердження участі команд в чемпіонаті і першості Івано-Франківщини обласна федерація футболу оголосила 10 квітня. Втім, вже сьогодні можемо з великою долею ймовірностей назвати учасників змагань.

Підтвердилася інформація про розпад тандему "Ніка-Тепловик": "Ніка" залишається у 1 лізі, "Тепловик" гратиме у другій. Після певних роздумів новачок - ФК "Перегінське" все ж таки вирішив виступати у 2 лізі, де компанію йому несподівано склали земляки з "Лімниці" (шосте місце в чемпіонаті району-2013).

Ми вже повідомляли, що від виступів в еліті відмовилися "Гуцульщина" Косів і "Нафтовик" Долина. Косівчани ніби шукали можливості для участі в першості, однак не знайшли. Не гратиме на обласній арені й ще один представник Косівщини - "Карпати" з Кутів. Натомість в Долині все ще сподіваються на виступ своєї команди хоча б у другій лізі.

1 ліга (10 команд)

"Карпати" Коломия (1)
"Газовик" Богородчани (2)
"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (3)
"Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ (4)  
"Придністров'я" Тлумач (5)
"Гал-Вапно-Енергетик" Галич (6)
"Карпати" Яремче (7)
"Славія" Отинія (8)
ФК "Калуш" (11)
10 ФК "Снятин" (12)

В 2 лізі, окрім кутських "Карпат", не виступатимуть також "Сокіл" Павлівка, тлумацький "Граніт", ФК "Гвіздець" і "Карпати" Печеніжин. Все ще очікується підтвердження від "Пробою" з Городенки. Поповнити лігу може також "Каменяр" з Серафинців того ж Городенківського району, а також "Колос" з П'ядиків Коломийського.

2 ліга (14-16 команд)

ФК "Турка" (3)
ФК "Битків" (4)
"Краснопіль" Солотвин (5)
"Нептун" Заболотів (6)
"Енергія" Бурштин (8)
"Вихор" Ямниця (9)
ФК "Обертин" (10)
"Прут" Делятин (11)
"Дністер-Рітас" Побережжя (12)
10 "Карпати" Болехів (б/м)
11 ФК "Перегінське" (-)
12 "Колос" Братківці (-)

13 імниця" Перегінське (-)

14 "Тепловик" Івано-Франківськ (1 ліга)

Остаточно склади ліг та регламент турнірів буде затверджено у понеділок, 14 квітня, на засіданні комітету з проведення змагань. Наступного дня відбудеться нарада з учасниками. Початок обох турнірів запланований на 27 квітня.

Примітка. В дужках подано місця команд в минулому сезоні (б/м - місце не виводилося).

br /

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: