Чемпіонат Івано-Франківська: матчі 15-го січня

16 січня 10:30
Переглядів: 81
Футзал

Результати матчів та технічні дані за 15 січня 2017 року.

Чемпіонат м.Івано-Франківська з футзалу.
Фінальна  частина. Результати матчів 14 січня 2017 року
«Перша ліга»

Оскар-2 - AB Inbev-Перламітр - 4:1 (4:1)
Голы:КуфедчукМикола, 18 (0:1), ТурчанськийВіталій - с пенальти, 20 (1:1), ТурчанськийВіталій, 20 (2:1), ТурчанськийВіталій, 21 (3:1), Онуфрак Мирослав, 22 (4:1).  
Незабитые пенальти:Тригубяк Роман (AB Inbev-Перламітр), 24 (штанга)

Добро Будінвест - SAV-сервіс - 0:4 (0:4)
Голы:Царук Василь, 8 (0:1), ПавлівЮрій, 20 (0:2), ПавлівЮрій, 23 (0:3), Гаврилюк Клстянтин, 24 (0:4)

Рено-Касова - Оскар-1 - 2:6 (2:6)
Голы:Блащук Василь, 2 (0:1), Блащук Василь, 7 (0:2), Макогон Михайло, 7 (0:3), Кримінський Богдан, 12 (1:3), Кримінський Богдан, 16 (2:3), Макогон Михайло - с пенальти, 22 (2:4), Стоцький Роман - с пенальти, 23 (2:5), Стоцький Роман, 24 (2:6).

Старий Пес - Інновація - 1:6 (1:6)
Голы:РоманівМикола, 5 (0:1), Дьяконов микола, 15 (0:2), РоманівМикола, 17 (0:3), РоманівМикола, 19 (0:4), Тимчишин Роман, 20 (0:5), Фіртас Артур, 21 (1:5), Тимчишин Роман, 24 (1:6).
Незабитые пенальти:Фіртас Артур (Старий Пес), 24 (штанга)

«Друга ліга»
МІФ - Ідея Банк - 5:6 (5:6)

Голы:Тимків Ярослав, 5 (0:1), Сенич Михайло, 8 (1:1), ОступВіталій, 12 (2:1), ОступВіталій, 14 (3:1), 
БажанськийВолодимир, 16 (3:2), КрупякІгор, 17 (4:2), РішкоОлександр, 17 (5:2), ЖураківськийАндрій Петрович, 19 (5:3), Куцела Роман, 19 (5:4), ДрагомирецькийАндрій, 22 (5:5), Тимків Ярослав, 24 (5:6).

ВО "Карпати" - Юрист - 3:1 (3:1)
Голы:ФеликОлександр, 3 (0:1), ШпільчакСергій, 9 (1:1), Федюк Михайло, 12 (2:1), Кузик Назар, 17 (3:1)

Вовчинці-2 - ТДВБМВІв-Фбуд-Сокіл - 7:6 (7:6)
Голы:ДовганичВолодимир, 1 (1:0), Мерунович Руслан, 2 (2:0), Рибак Олег, 5 (3:0), МартинюкВолодимир, 6 (4:0), ШайбанІгор, 6 (4:1), ТулійЄвген, 8 (5:1), Мерунович Руслан, 9 (6:1), Ласяк Руслан, 10 (6:2), Мерунович Руслан, 11 (7:2), МакогонякАндрій, 14 (7:3), Сагайда Богдан, 18 (7:4), Довгань Олександр, 20 (7:5), Мельничук Андрій, 23 (7:6)

Вовчинці-1 - Тема Станіслав - 1:1 (1:1)
Голы:Павлюк Богдан, 1 (0:1), МаньковськийІван, 7 (1:1)

ОСУ АТО - ВО "Свобода" - 2:4 (2:4)
Голы:ЯкубівВолодимир, 8 (1:0), БоговичАндрій, 12 (1:1), Королевич Назар, 13 (1:2), Королевич Назар, 18 (1:3), ЯкубівВолодимир, 21 (2:3), Мороз Тарас, 22 (2:4)

«Друга ліга»
Університетк.Данила-Благо - Експрес ПЧ-12 - 2:2 (2:2)
Голы:Дидко Роман, 6 (0:1), Дидко Роман, 8 (0:2), Француз Василь, 11 (1:2), Француз Василь, 12 (2:2), 
Незабитые пенальти:БілінкевичІван (Експрес ПЧ-12), 8, Француз Василь (Університетк.Данила-Благо), 9
Француз Василь (Університетк.Данила-Благо), 9,БілінкевичІван (Експрес ПЧ-12), 10,Француз Василь (Університетк.Данила-Благо), 11.

СІЧ - Шинник-Угринів - 5:1 (5:1)
Голы:ПятківськийВолодимир, 2 (1:0), Соколовський Назар, 4 (1:1), ПятківськийВолодимир, 10 (2:1), Вовк Роман, 14 (3:1), ЛукинівІгор, 16 (4:1), Здерко Олег, 24 (5:1)

Фортуна - OldSchool - 11:4 (11:4)
Голы:СавкаАндрій, 4 (1:0),Федоронько Микола, 5 (2:0),Федоронько Василь, 7 (3:0),Підгурський Василь, 9 (3:1),ФедоришинІгор, 12 (4:1),Федоронько Василь, 14 (5:1),Федоронько Василь, 14 (6:1),Остапяк Остап, 14 (6:2),СоловьовІлля, 15 (6:3),Федоронько Микола, 21 (7:3),Савка Андрій, 22 (8:3),Федоронько Микола, 22 (9:3),Остапяк Остап, 22 (9:4),Федоронько Василь, 23 (10:4),Федоронько Микола, 23 (11:4)

«Перша ліга»

Команди І В Н П Мз Мп О
1 Оскар-1 2 2 0 0 11 4 6
2 Оскар-2 2 2 0 0 8 1 6
3 SAV-сервіс 2 1 1 0 5 1 4
4 Інновація 2 1 0 1 8 6 3
5 Добро Будінвест 2 1 0 1 3 4 3
6 Старий Пес 2 0 1 1 2 7 1
7 АВ-InbevПерламутр 2 0 0 2 1 7 0
8 Рено Касова 2 0 0 2 2 10 0

«Друга ліга»

Команди І В Н П Мз Мп О
1 ВО «Свобода» 2 2 0 0 7 4 6
2 Ідея Банк 2 2 0 0 7 5 6
3 Тема Станіслав 2 1 1 0 2 1 4
4 Юрист 2 1 0 1 10 4 3
5 МІФ 2 1 0 1 11 9 3
6 ВО «Карпати» 2 1 0 1 3 2 3
7 Вовчинці-2 2 1 0 1 7 7 3
8 Вовчинці-1 2 0 1 1 4 7 1
9 ТДВ БМФ Ів-Франківськбуд-Сокіл 2 0 0 2 8 10 0
10 ОСУ АТО 2 0 0 2 3 13 0

«Третя ліга»

Команди І В Н П Мз Мп О
1 Фортуна 1 1 0 0 11 4 3
2 СІЧ 1 1 0 0 5 1 3
3 Металіст 1 0 1 0 2 2 1
4 Експрес ПЧ-12 1 0 1 0 2 2 1
5 Опришівці-Хриплин 1 0 1 0 2 2 1
6 Університет короля Данила-Благо 1 0 1 0 2 2 1
7 Інваспорт 0 0 0 0 0 0 0
8 Шинник-Угринів 1 0 0 1 1 5 0
9 Old Shcool 1 0 0 1 4 11 0
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: