Чемпіонат Івано-Франківська: матчі 3 туру

27 січня 16:21
Переглядів: 175
футзал
В міському чемпіонаті Івано-Франківська відбулися матчі 3 туру чемпонату міста. Про результати вчорашніх поєдинків ми вже повідомляли. А зараз саме час ознайомитися із перебігом подій в матчах неділі, а також статистичними даними всіх поєдинків 3 туру.

«ЗОЛОТА ЛІГА»              (25.01.2014)

11 – 15      ПАТ «Ів-Фр газ»  -  ФК «ЗВІР»               3 – 0

Голи: Новицький Андрій, 10 (1:0); Локатир Святослав - с пенальти, 17 (2:0); Локатир Олег, 20 (3:0)                

Попередження: Локатир Святослав, Микицей Руслан, Курташ Роман - ПАТ «Ів-Фр газ»

16 – 00       «ГРАНД-КОРОНА» -  «ПТД»                1 – 1

Голи: Стоцький Роман, 8 (0:1); Дадикін Олександр, 12 (1:1).  Попередження: Макогон Михайло, Труш Олег – «Гранд Корона»; Демянюк Олег, Соцький Роман, Третяк Роман – «ПТД»

16 – 45       «ІНТЕЛКОМ» - «БЛАГО»                      2 – 2

Голи: Галущак Павло, 26 (1:0); Нагнибіда Віталій, 27 (1:1); Єжижанський Олександр, 29 (2:1; Вістовський Юрій, 30 (2:2) Попередження: Калитка Михайло, Галущак Віталій – «Інтелком»

 17 – 30       «УКРЕКСІМБАНК» - «SAV-сервіс»  3 – 3

Голы: Слободян Михайло, 5 (1:0); Царук Василь, 12 (1:1); Павлів Віталій, 14 (1:2); Павлів віталій (в свои ворота), 15 (2:2); Пятничук Ігор, 29 (3:2); Царук Василь - с пенальти, 30 (3:3); Незабите пінальті: Царук Василь ("SAVсервіс"), 23.

Попередження: Царук Василь-«SAV-сервіс».     Вилучення :  Слободян Михайло

18 – 15       МФК ВО «СВОБОДА» - «ЮТІМ-КЕП»    2 – 2

Голи: Жаровський Олег, 5 (0:1); Гапончук Дмитро, 25 (1:1); Барановський Олег - с пенальти, 26 (1:2); Кащій Микола, 30 (2:2).

Попередження: Яценко Віталій – «Свобода»

Команда

Ігри

П

Нічиї

Поразки

Р м’ячів

Очки

1

  ПАТ«Ів-Фран газ»

2

2

0

0

9 – 2

6

2

     ВО «СВОБОДА»

2

1

1

0

5 – 2 

4

3

       «П Т Д»

2

1

1

0

5 – 2

4

4

       «ІНТЕЛКОМ»

2

1

1

0

3 – 2

4

5

    «БЛАГО»

2

0

2

0

5 – 5

2

6

   «ГРАНД-КОРОНА»

2

0

2

0

3 – 3

2

7

«ЮТІМ-КЕП»

2

0

1

1

2 – 3

1

8

  «SAVсервіс»

2

0

1

1

3 – 6

1

9

    «УКРЕКСІМБАНК»

2

0

1

1

5 – 9

1

10

ФК «ЗВІР»

2

0

0

2

1 – 7

 

 

 

 

 

 

 

 

БОМБАРДИРИ

  1. Локатир Олег (ПАТ«Ів-Фран газ»)  -  5
  2. Вітовський Юрій («БЛАГО»)          -   3
  3. Веприк Олег («П Т Д»)                    -   2
  4. Слободян Михайло(«УКРЕКСІМБАНК») - 2

Пропускають наступний матч:   Слободян Михайло («УКРЕКСІМБАНК»),

 

«СРІБНА ЛІГА»     (25-26.01.2014)

·       19 – 00       «ЕТЦ» - «Освіта»                                0 – 1

Голи: Тимчишин Ярослав, 20 (0:1). Попередження: Яцурак Василь, Тимчишин Ярослав – «Освіта»

·       13 – 40         ТМ «Плюс» - «СІЧ»                                   7 – 4

Голи: Кипіщук Роман, 2 (1:0); Кудринський Андрій, 4 (1:1); Дамаскін Томас, 6 (2:1); Агаджанов Артур, 8 (3:1); Агаджанов Артур, 10 (4:1); Агаджанов Артур, 12 (5:1); Кудринський Андрій, 21 (5:2); Грона Юрій, 22 (5:3); Агаджанов Артур, 23 (6:3), Дамаскін Томас, 26 (7:3); Провальний Володимир, 30 (7:4).  

Попередження: Дама скін Томас, Агаджанов Артур – ТМ «Плюс»

·       14 – 20          МФК «САН-РЕМО» - «ФЕМІДА»        6 – 0

Голи: Ткаченко Павло, 4 (1:0);Скринник Євген, 7 (2:0); Ткаченко Павло, 10 (3:0); Філіпович Роман (в свои ворота), 23 (4:0); Камінський Андрій, 28 (5:0); Моголівський Зіновій, 29 (6:0). 

·       15 – 40         «ЗОРТЕКС» - «AV-cars»                         2 – 2

Голи: Галагуз Михайло, 11 (0:1); Туркевич Андрій, 24 (1:1); Гуданич Олег - с пенальти, 27 (2:1); Галагуз Михайло, 29 (2:2)  Попередження: Вовк Ростислав, Гуданич Олег – «Зортекс», Ковальчук Василь, Ципердюк Ярослав – «AV-cars», Вилучення; Галагуз Михайло  два попередження «AV-ars»     

Команда

Ігри

П

Нічиї

Поразки

Р  м’ячів

Очки

1

 МФК «САН РЕМО»

2

2

0

0

10 – 1

6

2

«AV-cars»

2

1

1

0

7 – 3

4

3

«ЗУПК»

1

1

0

0

3 – 2

3

4

 «Карпатський ЕТЦ»  

2

1

0

1

3 – 2

3

5

ТМ «Плюс»

2

1

0

1

8 – 9

3

6

 «ОСВІТА – ДЮСШ № 3»

2

1

0

1

2 – 4

3

7

«ФЕМІДА»

2

1

0

1

6 – 10

3

8

«ЗОРТЕКС»

2

0

1

1

6 – 8

1

9

«КАРПАТИ»

1

0

0

1

1 – 3

0

10

 «СІЧ»

2

0

0

2

6 – 10

 

 

 

 

 

 

 

 

БОМБАРДИРИ 

  1. Агаджанов Артур (ТМ «Плюс»)   - 4
  2. Галагуз Михайло («AV-cars»)      -  4
  3. Гуменюк Дмитро  («ФЕМІДА»)  -  4
  4.  

Пропускає наступних (матч):    Дамаскін Петро (ТМ «Плюс»),

                                      Галагуз Михайло («AV-cars»)

           

 «БРОНЗОВА ЛІГА»             (25-26.01.2014 )

·       10 – 30      «ШТУРМ» Хриплин -  «СТАНІСЛАВІВ»    1 – 3  

Голи: Коваль Роман, 2 (0:1); Магерка Вассиль, 12 (0:2); Кріль Руслан, 23 (1:2); Солован Іван, 30 (1:3);           

Попередження:  Кріль Руслан – «Штурм», Юрченко Михайло – «Станіславів»

·       19 – 40       «ВОВЧИНЦІ»  -   ФК Угорники                  3 – 2

Голи: Кукурудз Андрій, 17 (0:1); Кукурудз Андрій, 17 (0:2); Витвицький Богдан, 21 (1:2); Шайкін Юрій, 23 (2:2); Шайкін Юрій, 24 (3:2)

·       20 – 20        ТДВ«ІВ-Ф буд - СОКІЛ» -  WOG               9 – 0

Голи: Ласяк Руслан, 2 (1:0); Ласяк Руслан, 8 (2:0); Дьяконов Микола, 9 (3:0); Дьяконов Микола, 9 (4:0); Данищук Назар, 23 (5:0); Дьяконов Микола, 23 (6:0); Дьяконов Микола, 26 (7:0); Мельничук Андрій, 28 (8:0); Данищук Назар, 29 (9:0). Попередження: Дьяконов Микола; Мельничук Андрій – «Сокіл»

·       13 – 00         «SoftServ» -         «ГАЛИЧИНА»                          3 – 0

Голи: Гуменяк Ігор, 14 (1:0); Дмитрів Ігор, 26 (2:0); Кісель Якуб, 30 (3:0)                                                                 

Попередження: Кісель Якуб, Сеньків Юрій - «SoftServ» ; Барановський Михайло, Попович Павло – «Галичина»

·       15 – 00         «К Р У»  -   «СОЛОТВИНО»                      8 – 3

Голи: Волосінчук віталій, 6 (1:0); Грабар Андрій, 8 (2:0); Котів Назар, 10 (2:1); Котів Назар, 11 (2:2); Нагорнюк Сергій, 13 (3:2); Букатюк Василь, 15 (3:3); Кузик Тарас, 19 (4:3); Духович Микола, 22 (5:3); Андрусяк Дмитро, 24 (6:3); Андрусяк Дмитро, 26 (7:3); Нагорнюк Сергій, 30 (8:3)       

Команда

Ігри

П

Нічиї

Поразки

Р м’ячів

Очки

1

 ТДВ «БМФ Ів-Фран буд-СОКІЛ»

2

2

0

0

13 – 2

6

2

 «Soft Serve»

2

2

0

0

9 – 1

6

3

 «К Р У»

2

1

0

1

9 – 6

3

4

  ФК «Угорники»   

2

1

0

1

5 – 4

3

5

 «СТАНІСЛАВІВ»  

2

1

0

1

5 – 5

3

6

   «ВОВЧИНЦІ»

2

1

0

1

7 – 8

3

7

«ГАЛИЧИНА»

2

1

0

1

6 – 7

3

8

 «Штурм»  Хриплин

2

0

1

1

4 – 6

1

9

 «СОЛОТВИН»  

2

0

1

1

6 – 11

1

10

 «W O G»

2

0

0

2

1 – 15

 

 

 

 

 

 

 

 

БОМБАРДИРИ

1.   Дьяконов Микола («СОКІЛ»)                   -   7

2.   Дмитрів Ігор («Soft Serve»)                       -    4 (1)

3.   Витвицький Богдан («ВОВЧИНЦІ»)         -    3    

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити