Чемпіонат Івано-Франківська: матчі суботи

15 лютого 16:18
Переглядів: 65
Футзал мяч

У Муніципальному ФОЦі Івано-Франківська вчора зіграно чергові матчі міського чемпоінату та першості по футзалу.

14 лютого. 

Золота ліга. 12 тур.

ЮТІМ-КЕП - Сан Ремо - 6:2

Турнірна таблиця

    І В Н П Мз Мп О
1 Гранд Корона 11 9 2 0 62 15 29
2 Івано-Франківськгаз 11 8 2 1 48 25 26
3 Алан 11 6 2 3 56 30 20
4 ЮТІМ-КЕП 12 5 3 4 36 33 18
5 ВО Свобода 11 5 0 6 44 46 15
6 SAV-сервіс 11 4 2 5 34 45 14
7 Сан Ремо 12 1 1 10 22 49 4
8 Ком Вел 11 1 0 10 15 74 3

Наступні матчі

15 лютого (неділя)

12:40 Івано-Франківськгаз - SAV-сервіс

13:30 Свобода - Гранд Корона

14:20 Алан - Ком Вел 

Срібна ліга

14 лютого

КРУ - ЗВІР - 1:2

ДВС - Легіон-Елекс - 4:3

Трейд Захід Буд - Зортекс - 5:2

Старий Пес - ВО Карпати - 3:0 

Бронзова ліга

 Штурмовик - Тема Станіслав - 1:4

AV-cars - Дністер-Рітас - 7:2

ТДВ БМФ Ів-Ф буд-Сокіл - Інновація - 1:4

Нова ліга

SoftServe - Вовчинці - 3:4

 Турнірні таблиці

Срібна ліга

Команди 

Ігри

Різниця мячів

Очки

 1  Легіон - Елекс  5

20 - 6

12 

2

Козацький Острів

4

11 – 4

12

3

Трейд Захід БУД

5

20 – 11

12

4

ФК Звір

5

10 – 10

9

5

СІЧ

4

6 – 8

6

 6

 Старий Пес

 5

 6 - 6

 6

 7

 Зортекс

 5

 13 - 13

 5

 8

 ДВС

 5

 7 - 11

 4

9

КРУ

5

6 - 16

3

10

Карпати

5

11 – 25

1

Бронзова ліга

Команди 

Ігри

Різниця мячів

Очки

1

Благо

4

16 – 6

12

 2  Тема Станіслав

 4

 19 - 10

 10

 3  Ельдорадо

 4

  15 - 7

 9 

 4  AV-cars

 4

 18 - 8

 9

5

Крихівці

3

9 – 6

6

 6  Інновація

 4

 13 - 7

 6

7

Штурмовик

4

5 – 14

3

8

Сокіл

5

10 – 23

1

9

Дністер-Рітас

5

9 – 27 

0

Нова ліга

Команди 

Ігри

Різниця мячів

Очки

 1

 Вовчинці

 5

  20 - 10

 15

 2

 Явір таксі

 4

 13 - 9

 10

 3

 Нептун

 5

  10 - 8

 9

4

С І Д

5

14 – 13

7

 5

 SoftServe

  5

 15 - 14

 7 

 6

 Хриплин

 4

 12 - 12

 6

7

Солотвин

5

13 – 17

4

 8

 W O G

 5

 10-13

 3

 9

 Дім і Ко

 4

 8 - 19

  0

Наступні матчі. 15 лютого

 10:00 Дім і Ко - СІД (нова ліга)

10:40 Хриплин - WOG (нова ліга)

11:20 Козацький острів - Зортекс (срібна ліга)

12:00 СІЧ (Микитинці) - Трейд Захід Буд (срібна ліга)

15:00 ЗВІР - ВО Карпати (срібна ліга)

15:40 Явір таксі - Нептун (нова ліга)

16:20 Хортиця (Крихівці) - Благо (бронзова ліга)

17:00 Старий Пес - ДВС (срібна ліга)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити