Чемпіонат Івано-Франківська: розпочався основний етап турніру

17 січня 22:30
Переглядів: 163
Футзал

Минулих вихідних пройшли матчі стартових турів основного етапу чемпіонату Івано-Франківська з футзалу.

У Першій лізі дві перемоги минулого вік-енду святкували два склади підгірського "Оскара". Натомість "SAV-сервіс" обіграв "Добро-Будінвест" (4:0) та розійшовся миром з "Старим Псом" (1:1). Стовідсотковий результат на вихідних у Другій лізі показали "Ідея Банк" та ВО "Свобода". Перемоги на старті Третьої ліги здобули "Січ" та "Фортуна".

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська. Фінальний етап

Перша ліга. 1 тур

14.01.2017 (субота)

"Інновація" - "Оскар-1" 2:5 (Блонський, 11, Проців, 18 - Данищук Віктор, 2, Блащук, 5, Гребінський, 7, Долотко, 17, Стоцький, 18)

"SAV-сервіс" - "Старий Пес" 1:1 (Павлів, 10 - Кельбас, 15)

"AB Inbev-Перламутр" - "Добро-Будінвест" 0:3 (Духович, 9, В. Вацеба, 11, Кернякевич, 24) "Оскар-2" - "Рено-Касова" 4:0 (Турчанський, 7, Дмитрів, 19, Вірстюк, 20, Цимбалістий, 22)

2 тур

15.01.2017 (неділя)

"Оскар-2" - "AB Inbev-Перламутр" 4:1 (Турчанський, 20, пен, 20, 21, Онуфрак, 22 - Куфедчук, 18)

"Добро-Будінвест" - "SAV-сервіс" 0:4 (Царук, 8, Павлів, 20, 23, Гаврилюк, 24)

"Рено-Касова" - "Оскар-1" 2:6 (Кримінський, 12, 16 - Блащук, 2, 7, Макогон, 7, 22, пен, Стоцький, 23, пен, 24)

"Старий Пес" - "Інновація" 1:6 (Фіртас, 21 - Романів, 5, 17, 19, Дьяконов, 15, Тимчишин, 20, 24).

Друга ліга. 1 тур

14.01.2017 (субота)

"ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" - ВО "Свобода" 2:3 (Сагайда, 3,Довгань, 6 - Гапончук, 15, 23, Богович, 22)

"Ідея Банк" - "Вовчинці-2" 1:0 (Куцела Роман, 3)

"Тема Станіслав" - ВО "Карпати1:0 (Бойченюк, 20)

"МІФ" - "Вовчинці-1" 6:3 (Крупяк, 7, Коншин, 9, 22, Оступ, 12, Горинь, 19, 20 - Маньковський Іван, 9, 15, Луцик, 24

"Юрист" - "ОСУ АТО" 9:1 (Гладенький, 3, Легкий, 7, Бадюк, 8, Луцький, 9, Фелик, 12, пен, 22, Вітовський, 18, Тринчук, 21, 21 - Бінас, 15)

2 тур

15.01.2017 (неділя)

"МІФ" - "Ідея Банк" 5:6 (Сенич, 8, Оступ, 12, 14, Крупяк, 17, Рішко, 17 - Тимків, 5, 24, Бажанський, 16, Жураківський А. П., 19, Куцела, 19, Драгомирецький, 22, Тимків

Ярослав, 24)

ВО "Карпати" - "Юрист" 3:1 (Шпільчак, 9, Федюк, 12, Кузик, 17 - Фелик, 3)

"Вовчинці-2" - "ТДВ-БМФ-ІФ-буд-Сокіл" 7:6 (Довганич, 1, Мерунович, 2, 9, 11, Рибак, 5, Мартинюк, 6, Тулій, 8 - Шайбан, 6, Ласяк Руслан, 10, Макогоняк, 14, Сагайда, 18,

Довгань, 20, Мельничук, 23)

"Вовчинці-1" - "Тема Станіслав" 1:1 (Маньковський, 7 - Павлюк, 1)

"ОСУ АТО" - ВО "Свобода" 2:4 (Якубів, 8, 21 - Богович, 12, Королевич, 13, 18, Мороз, 22)

Третя ліга. 1 тур

14.01.2017 (субота)

"Опришівці-Хриплин" - "Металіст" 2:2 (Данилів, 16, Гловлюк, 20 - Є. Перепічка, 8, І. Вульчин, 24)

15.01.2017 (неділя)

"Університет короля Данила-Благо" - "Експрес ПЧ-12" 2:2 (Француз, 11, 12 - Дитко, 6, 8)

"СІЧ" - "Шинник-Угринів" 5:1 (Пятківський, 2, 10, Вовк, 14, Лукинів, 16, Здерко, 24 - Соколовський, 4)

"Фортуна" - "OldSchool" 11:4 (Савка, 4, 22, М. Федоронько, 5, 21, 22, 23, В. Федоронько, 7, 14, 14, 23, Федоришин, 12 - Підгурський Василь, 9 (3:1), Остапяк, 14, Соловйов, 15)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: