Чемпіонат Івано-Франківська з футзалу: статистика матчів вихідних

08 грудня 15:00
Переглядів: 51
футзал

Статистичні дані та турнірні таблиці чемпіонату та першості міста Івано-Франківська.

 Четвер  03 грудня 2015 року. 
17:20 «Газовик-2» – «CВОБОДА»  4 – 2
 
Голи: Вульчин Ігор(2), Барановський Олег(7,9), Легкий Іван(12) -  Андрусяк Андрій(7,13).
Попередження: Вульчин Ігор(9) – Ференц Олег(17).
18:10 «Нептун» - «Благо»       3 – 4 
Голи: Провальний Володимир(10,17), Гуменяк Ігор(20)  -  Вістовський Юрій(5), Француз Василь(10), Матвієнко Андрій(15), Стасюк Андрій(16).
Попередження: Вістовський Юрій(5), Француз Василь(14), Стасюк Андрій(20).
Вилучення: Вістовський Юрій(20)-друге попередження
19:00

Субота 05 грудня 2015 року.
15:00  «Фортуна» - Благо   2 – 5
 
Голи: Федоронько Миткола(13,19) – Сліпенький Володимир(2), Лозинський Максим(5), Маланюк Іван(12)Француз Василь(13,17). 
Попередження: не було.                                         Не реалізований 6-ти метровий Француз Василь(15)
15:45 «Штурм»  - ФК «Скіф-С»  4 – 5 
Голи: Живачівський Андрій(5,20), Гавриляк Іван(9,10)  -  Букатюк Василь(6,10), Семків Василь(7,13),Чепа Сергій(20).
Попередження: Николишин Микола(4) – не було
16:30

Неділя 06  грудня 2015 року.
13:00 «Інновація» - «CAV сервіс» 2 – 4
 
Голи: Дудій Ігор(12), Попович Павло(24) – Павлів Юрій(8,24), Лящовський Віктор(21,22).
Попередження: Дудій Ігор(14), Тимчишин Роман(19) – Телепчук Петро(8).   Вилучення: Тимчишин Роман(22)друге попередження - Телепчук Петро(22) друге попередження .
13:55 «Трейд Захід Буд» - «АЛАН»   3 – 0 
Голи: Ципердюк Ярослав(13, незабите пенальті 20), Іванишин Юрій(22 пен, 23).
Попередження: Ципердюк Іван(21) – Цимбалістий Ігор(10), Коржук Ігор(14), Прошак Роман(15), Пристай Віталій(18), Вікуловський Віктор(22).                            
14:50 «Газовик-2» - «Нептун» 8 – 1 
Голи: Вацеба Ярослав(1), Оринчак Богдан(1,3,19,20), Перепічка Євген(6), Кольчук Назар(19,20) – Кутицький Валентин(18).
15:45 ФК «Звір» - «Тема Станіслав»   2 – 1 
Голи: Панчук Тарас(13), Остапів Володимир(22) -  Моголівський Зеновій(2).
Попередження: Костяк Віталій(21) – Щеглюк Іван(10), Моголівський Зеновій(23), Кащій Микола(24).
16:30 ВО «Карпати» – «Старий Пес»     1 – 2 
Голи: Приймак Роман(11) – Комар Артур(2), Шаламай Михайло(21)
Попередження:не було - Шаламай Михайло(9), Фучко Назар(19)
17:15 «Вовчинці-2» – «Сокіл Перламутр»   0 – 0 
Попередження: Мерунов Руслан(10) – Турчанський Віталій(20), Поліщук Юрій(18). Вилучення: Поліщук Юрій(18)- друге попередження.
18:00 «Вовчинці-1» – «Вектор-плюс»    2 – 6 
Голи: Буграк Богдан(16), Королевич Степан(20) – Галагуз Ігор(5,7,16), Кучера Назар(11,17), Парипа Тарас(19).
Попередження: не було – Ціцюра Віталій(14), Галагуз Ігор(12).
18:45  «Експрес ПЧ-12» – «СВОБОДА»   4 – 6 
Голи: Кудла Володимир(2), Белінкевич Іван(12,19 пен, 20) – Андрусяк Андрій(4,12), Грабар Андрій(5), Атаманюк Юрій(15 пен,20), Яцишин Василь(18)
Попередження: Белінкевич Іван(15) – Яцишин Василь(18).
19:30 «Ідея Банк» – «МІФ»     3 – 2 
Голи: Луцький Павло(3,15), Луцький Андрій(16) – Крупяк Ігор(12), Тарас Мстислав(17)
Попередження: не було – Крупяк Ігор(9), Оступ Віталій(12)
20:10  «Зортекс» – «СІЧ»        2 – 1 
Голи: Гуданич Олег(3), Франчук Марян(8) , Савчук Андрій(16 ав. гол)
Попередження: Бірюков Андрій (14), Морозюк Богдан(17.)
20:50 ТДВ БМФ Ів-Фбуд-Сокіл – «Хортиця»   1 – 2 
Голи: Сагайда Богдан(18 пен) – Лучків Андрій(14), Перегінець Богдан(20)
Попередження: не було – Главлюк Михайло(8), Лучків Андрій(18)

Комітет з проведення змагань. 

Турнірні таблиці

Вища ліга

К о м а н д а

І

в

н

п

р/м

о

1

ТрейдЗахідБуд

4

4

0

0

19-0

12

2

Алан

4

3

0

1

20-4

9

3

CAV сервіс

4

3

0

1

17-8

9

4

ФК Звір

4

3

0

1

10-8

9

5

Старий Пес

4

2

0

2

7-10

6

6

Тема Станіслав

4

1

0

3

4-17

3

7

ВО Карпати

4

0

0

4

5-24

0

8

Інновація

4

0

0

4

4-16

0

Друга група

К о м а н д а

І

в

н

п

р/м

о

1

ФК «Скіф-Сол»

5

3

1

0

22-20

10

2

Сокіл-Перламутр

5

4

1

0

17-11

10

3

Ідея Банк

3

3

0

0

13-6

9

4

Зортекс

3

3

0

0

8-4

9

5

Вовчинці-2

5

1

3

1

10-12

6

6

«Хортиця»

4

2

0

2

17-16

4

7

СІЧ

4

1

1

2

13-11

4

8

ТДВБМФІФБ-Сокіл

4

1

0

3

11-13

3

9

МІФ

4

1

0

3

11-16

3

10

«Штурм»

4

0

0

4

10-22

0

Перша група

К о м а н д а

І

в

н

п

р/м

о

1

БЛАГО

5

4

0

1

17-10

12

2

Експрес ПЧ-12

5

3

1

1

19-13

10

3

WOG

4

3

0

1

11-7

9

4

Газовик–2

5

3

0

2

17-12

9

5

Вовчинці - 1

5

2

1

2

10-9

7

6

ВО СВОБОДА

4

2

0

2

13-13

6

7

Вектор-плюс

4

1

1

2

8-11

4

8

ЛЗБ - Прогрес   

2

1

0

1

3-3

3

9

Нептун

5

0

1

4

12-23

1

10

Фортуна

4

0

0

4

8-20

0

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити