Чемпіонат Івано-Франківська з футзалу: статистика стартових турів

24 листопада 11:30
Переглядів: 54
футзал

Пропонуємо Вашій увазі статистичні дані ігор стартових турів чемпіонату міста Івано-Франківська по футболу, надану організаторами змагань.

5-ий  Чемпіонат м.Івано-Франківська з футзалу  сезону 2015-2016 років

15 листопада 2015 року.

Перша група. Друга група. 
Результати матчів

Вовчинці-1 – Фортуна  4:0.  Голи: Петрунько О.(13), Сливінський Іван(18), Витвитцький Богдан(20), Кіршак Дмитро(20).   Попередження: Королевич Степан(13)  -  Савка Андрій(10), Бойчук Василь(17) 

Благо – Газовик-2   4:1. Голи: Француз Василь(4), Лозинський Максим(6), Стасюк Андрій(9), Вістовський Юрій(14)  -  Вульчин Ігор(20)              Попередження: Сліпенький Володимир(10)  -  Сміжак Володимир(14). 

Нептун – Еспрес ПЧ-12  2:5. Голи: Яковійчук Станіслав(16), Іванов Володимир(19)  -  Кудла Володимир(3, 17), Сеньга Михайло(8 пен.)Ю, Яцишин Іван(10), Білінкеви Іван(10).        Попередження: Яковійчук Станіслав(17)  -  Сеньга Михайло(17).  

СІЧ – Вовчинці-2   2:2. Голи: Бірюков Андрій(6), Рудницький Денис(14)   -  Мерунов Руслан(15), Десятов(19).   Попередження: Савчак Ігор(1)  -  Котурбаш Олександр(11).  

МІФ – Штурм (Хриплин) 6:1. Голи: Цимбалістий В. (1, 3),Крупяк І.(2), Кочкін О. (7,18), Кривомаз Т. (10)  -  Гавриляк Іван(14). Попередження:   не було  -  Кріль Руслан(12). 

ТДВ БМФ Ів-Франківськбуд Сокіл – Зортекс  2:3. Голи: Долішній Василь(7), Заріцький Сергій(8)  -  Бадлюк Орест(3,20), Безрукий Петро(20).  Попередження: Мельничук Андрій(14)  -  Партан Роман(5), Бадлюк Орест(10).
Вища ліга
Старий Пес – Інновація  4:2. Голи: Шаламай Михайло(5), Середній Володимир(12), Фучко Назар(14), Кабат Андрій(20)  -  Дьяконов Микола(5), Попович Павло(13).           Попередження: Шаламай Михайло(3), Фучко Назар(3), Кабат Андрій(20)  -  Дудій Ігор(5), Барановський Михайло(12).

Алан – Тема Станіславів 11:1. Голи: Стоцький Роман(2, 20), Демяник Олег(7,8), Барчук Роман(12 пен, 19), Семянчук Ярослав(15,21), Коржук Ігор(15,21), Вікуловський Віктор(21)  -  Щеглюк Іван(10 пен /10 метровий).   Попередження: Барчук Роман(2)  -  Ющенко Іван(12), Філіпович Роман(20).

ФК «Звір» - ВО «Карпати» 6:3. Голи: Кельбас Тарас(2), Данилишин Роман(5), Мазурик Василь(13), Вікарюк Олег(16), Бойко Тарас(18), Пиріг Юрій(18)  -  Тимус Ігор(8,8), Приймак Роман(18)       Попередження:   не було  - Жичицький Роман(5).

SAV сервіс – Трейд Захід Буд 0:5. Голи: -  Іванишин Юрій(9), Ципердюк Іван(11), Ткачук Михайло Васильович/03.02.79/(16,22), Вонс Олександр(17).            Попередження: Ткачук Михайло Михайлович/02.11.85/ (15)  -  Іванишин Юрій(9)

субота 21.11.2015
10:00    СОКІЛ - Перламутр  -  Ідея Банк  3:1. Голи: Микулець Віктор(3) – Бажанський Володимир(10), Горальчук Ігор(14), Луцький Павло(15), Жураківський  Андрій (не реалізоване пен.7)        Попередження: Матіяш Юрій(18)  -  не було
10:45    Експрес ПЧ-12  -  Фортуна   6:3. Голи:  Сеньга Михайло(7,12,180, Білінкевич Іван(3,6), Кудла Володимир(18)  - Федоронько Василь(10), Федоронько Микола(18).   Попереджень не було.
11:30    WOG                -   Вектор-плюс   3:2. Голи: Струк Андрій(6), Хомик Іван(14), Лутчин Андрій(18). Попередження: Струк Андрій(2), Вацеба Валерій(18)  -  Ціцюра Віталій(3), Кучера Назар(6).     Вилучення: Ціцюра Віталій(13)
12:15    ФК "Скіф -С"     -   Хортиця (Крихівці) 3:9. Голи: Букатюк Василь(3,9), Семків Володимир(11)  -  Данилів Ігор(7,14), Лукинів Ігор(11,12,15,16,20,20), Сем’янчук Назарій(17).          Попередження: не було  -  Данилів Ігор(6)  
13:00   Газовик-2          -   Вовчинці-1   0:2. Голи:  -  Довгань Олександр(12), Буграк Богдан(20). Попередження: Мартинів Олег(6), Вульчин Ігор(10), Крупа Ігор(13), Копачук Назар(19) - не було
 

неділя  22.11.2015
12:30    Вовчинці-2        -    ТДВ БМФ ІФБ – Сокіл  1:5. Голи: Лапшин Микола(20)  -  Макогоняк Андрій(8,12,13,16), Мельничук Андрій(5). Попередження: Мерунов Руслан(19) – не було
13:30    ФК "Скіф -С"     -    МІФ    8:2. Голи: Чепа С.(1,8,11,16,16), Букатюк Василь(10,20)  -  Крупяк Ігор(8), Шулятицький Юрій(7), Радзиняк Ярослав(18 авт.гол).            Попередження: Семків В.(11)  -  не було.  
14:15    Хортиця            -    СОКІЛ-Перламутр 5:9. Голи: Данилів Ігор(4,16), Лукинів Ігор(7, 14 пен), Лемак Олександр(18) – Іваночко Тарас(5,8,13,16), Стефурак Сергій(7,16), Поліщук Юрій(12,20), Матіяш Юрій(17). Попередження: Лемак олександр(3), Довгомеля Михайло(7) – Поліщук Юрій(8), Матіяш Юрій(14).
15:00   Штурм (Хриплин) -    СІЧ    2:6. Голи: Николишин Микола(9), Гашинський Василь(17) – Винницький Тарас(6), Савчак Ігор(10,19), Олексик Андрій(13), Обух Святослав(14,15).  Попрередження: Озарко Володимир(1)
15:45   Вектор-плюс      -    Нептун   2:2. Голи: Яцишин Володимир(9), Харандюк Віталій(16) – Яковійчук Станіслав(12), Гуменяк Ігор(13). Попередження: Кучера Назар(12), Парипа Тарас(19) – не було
16:30   Явір Таксі        -     БЛАГО    1:2. Голи: Дадикін Олександр(19 пен) – Француз Василь(17), Матвієнко Андрій(20).    Попередження: Дудчак Василь(9), Дадикін Олександр(16) – не було.
17:15   WOG                 -     СВОБОДА    2:1. Голи: Вацеба Валерій(13), Лутчин Андрій(18) – Яцишин Василь(2).      Попередження: Вацеба Велерій(2) – Яцишин Василь(16), Кучкуда Олег(20).
18:00   Тема Станіслав  -    CAVсервіс    0:4. Голи:  -  -   Лящовський Віктор(8), Ільницький Володимир(11), Ткачук Михайло(21), Павлів Юрій(23).     Попередження: Бойченюк Петро(17) – Телепчук Петро(5).
18:45   Інновація           -    АЛАН    0:6. Голи: - - Вікуловський Віктор(3,21), Стоцький Роман(11,12), Демяник Олег(12,21).    Попередження: Зелінський Іван(15), Дяконов Микола(20) – Стоцький Рома(10). 
19:40   ВО Карпати       -    Трейд Захід Буд  0:7. Голи: - - Ткачук Михайло(3), Стецьків Анатолій(7), Брицький Назар(10), Вонс Олександр(11), Ципердюк Іван(15,16), Чугайда Михайло(21).
20:30   ФК Звір             -    Старий Пес   2:1. Голи: Данилишин Роман(16), Мазурик Василь(23)  -  Самочко Назар(24).     Попередження: Семчій Ігор(17), Данилишин Роман(18)  -  Фучко Назар(20)

На наступні вихідні команди чемпіонату та першості зіграють матчі 3 туру. Точний час початку матчів повідомимо згодом. Зараз же відомо які пари зустрінуться між собою.

3 тур Вища ліга.
CAV сервіс - ВО «Карпати»
Інновація - Тема Станіслав
Старий Пес - Трейд Захід Буд
АЛАН - ФК «Звір»

3 тур відбірковий етап. 
Перша група.

Вовчинці-1 - Експрес ПЧ-12
Газовик-2 - Явір Таксі
Фортуна - Вектор-плюс
БЛАГО - WOG
Нептун - СВОБОДА
Друга група.
ТДВ БМФ Ів-Фміськбуд-Сокіл - Ідея Банк
Вовчинці-2 - «Штурм» Хриплин
Зортекс - «Хортиця» Крихівці
С І Ч - ФК «Скіф- Солотвин»
«Сокіл-Перламутр» - М І Ф

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити