Чемпіонат Івано-Франківської області: анонс 14 туру

06 вересня 23:40
Переглядів: 334
Гол

Завтра в Брошневі в рамках 14 туру чемпіонату області (перша ліга) на нас очікує протистояння лідерів чемпіонату. "Кроно-Карпати" прийматимуть тлумацьке "Придністров'я". З інших матчів ігрового дня хотілось би виділити протистояння на Коломийщині. В Турці місцева команда прийматиме галицьке "ГалВапно", а снятинське "Покуття-Євромодуль" завітає до Коломиї. Не забувайте, що завтра матчі розпочнуться о 14:00 (юнаки) та 16:00 (дорослі).

Чемпіонат області. Перша ліга. 14 тур. 7 вересня. 14:00 (юнаки), 16:00 (дорослі)

Кроно-Карпати (Брошнів) - Придністров'я (Тлумач)

Брошнів, стадіон "Карпати".

Арбітр: Салаш Іван (Калуш)

Досить непростий календар очікує на лідера змагань. Підопічним Василя Качура після цього поєдинку доведеться зустрітися снятиниським "Покуття-Євромодуль" (на виїзді, що важливо), коломийськми "Карпатами" та ФК "Турка". Щоправда, відрив від найближчих переслідувачів дозволяє брошнівчанам почуватися досить спокійно. Впевненості, однозначно, додасть позитивний результат в завтрашньому поєдинку.

Досить непросто даються "Кроно-Карпатам" поєдинки проти "Продністров'я". Але це більше стосується ігор в Тлумачі. На власному стадіоні брошнівчани, хоч і не легко, але обігрували суперника. Скоріше всього, три очки господарям поля вдасться здобути і завтра. Та на легку перемогу не слід розраховувати.

Карпати (Коломия) - Покуття-Євромодуль (Снятин)

Коломия, стадіон "Юність"

Арбітр: Дебенко Ігор (Івано-Франківськ

Пишучи анонс до цього поєдинку, одразу чому згадалось протистояння між командами 2011 року. Тоді на стадіоні "Юність" коломияни в чемпіонському для себе сезоні на 69-ій хвилині впевнено обігрувати суперника з рахунком 3:0.  Але гості зуміли зробити неймовірне - відіграти три м'ячі та вивезти очко із Коломиї. 

Після того коломияни двічі перемагали суперника на стадіоні "Юність". Саме завтра підопічним Василя Блясецького дуже важливо продовжити цю переможну серію, оскільки лідери зустрічаються між собою, а найближчі переслідувачі, скоріше всього, наберуть по 3 очки.

ФК Калуш - Ніка-Івано-Франківськ

Калуш, стадіон "Хімік"

Арбітр: Семанюк Тарас (Івано-Франківськ)

Досить складно пригадати, коли останній раз команда із Калуша піднімалася так високо в турнірній таблиці. Звичайно, це пов'язано з надзвичайною щільністю в турнірній таблиці. Але й команда цього року показує значно кращий результат, ніж в попередні.

Саме калушан назвав би фаворитом завтрашнього протистояння. При цьому не варто забувати, що не зможуть допомогти  своїм через дискваліфікацію одразу двоє гравців основи франківської команди - Тарас Бойко та  Роман Барчук.  

ФК Турка - ГалВапно (Галич)

с.Турка, стадіон "Колос".

Арбітр: Лаврів Олексій (Івано-Франківськ)

Новачок дивізіону (не варто забувати про це) ФК "Турка" дуже успішно виступає на власному стадіоні. Лише лідеру змагань брошнівським "Кроно-Карпатам" вдавалося вивозити із Коломийщини три очки. Здавалось би, все говорить про те, що й завтра команда матиме хороші шанси перемогти. Але з іншої сторони і галичани в останніх шести поєдинках чемпіонату не програвали. Є ще один момент, який варто враховувати. Господарі поля в завтрашньому матчі не зможуть розраховувати одразу на двох гравців основи - Василя Маковійчука та Олександра Гнатюка. Дуже серйозний удар по оборонній лінії команди.

Нафтовик (Долина) - ФК Перегінське

Долина, стадіон "Нафтовик"

Арбітр: Дем'янчук Тарас (Івано-Франківськ)

Як вже повідомлялося на нашому сайті, одразу троє провідних виконавців залишило склад команда із Перегінська. Надзвичайно відчутна втрата на завершальній частині сезону. Основний голкіпер Михайло Макогон, а також польові гравці Мельничук Тарас та Стоцький Роман перейшли до команди районного рівня. Причини - це вже питання інше. Для ФК "Перегінське" важливіше спрогнозувати наслідки. Так, в команди й далі дуже хороший підбір виконавців, який дозволить нормально завершити сезон. Але в якомусь окремому матчі відсутність когось із тих, хто пішли, може датись взнаки. Наприклад, команда значну частину сезону грала із Михайлом Макогоном на останньому рубежі, який чудово підстраховує своїх захисників. Тепер його немає за спиною. До цього потрібно привикнути оборонцям ФК "Перегінське".

 Але навіть попри такі втрати, команда із Рожнятівщини завтра повинна здобувати перемогу в Долині. Все такі рівень команд різний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: