Чемпіонат Івано-Франківської області. Перша ліга. Огляд матчів

03 жовтня 14:34
Переглядів: 144
Футбол

Чемпіонат Івано-Франківської області. Перша ліга. 24 тур.

Карпати” Брошнів-Осада – “Галичина-Бескид” – 7:0 (3:0). Юнаки – 5:0
Голи: Ростислав Романишин (2, 12, 28, 59), Ігор Костів (80), Ігор Кушецький (86), Олег Поліщук (90+3, автогол).

«Карпати»: Любомир Атаманчук (к) (Роман Дранчук, 65), Олег Перепічка, Святослав Локатир (Василь Качур, 81), Микола Кащій, Андрій Громоляк, Володимир Боришкевич, Ромуальд Покачайло (Михайло Ляхович, 28), Мар’ян Косован (Роман Кузьмин, 57), Олег Локатир (Юрій Христонько, 57), Ігор Кушецький, Ростислав Романишин (Ігор Костів, 75).
«Галичина»: Микола Хомин, Ігор Грицак, Назар Соколовський (к), Андрій Павлюк, Михайло Капущак, Дмитро Гуменяк (Андрій Барило, 87), Роман Давидюк, Ярослав Сем’янчук, Іван Павлюк (Дмитро Гречанюк, 75), Олег Поліщук, Тарас Іванюк (Микола Романишин, 65).

Попередження: Назар Соколовський (17).
Арбітри: Мирослав Липко; Іван Гузоватий / Ярослав Вовчок.

 

“Покуття-Євромодуль” Снятин – “Карпати” Коломия – 0:3 (0:1). Юнаки – 0:2
Голи: Андрій Ковальчук (45), Руслан Уграк (77-пен.), Роман Москалик (81).

Снятин: Денис Федоров, Василь Плехтяк (к), Степан Гаврилюк, Ігор Краєвський, Віктор Лазарук, Володимир Плехтяк, Іван Говдаш, Іван Ориджук, Іван Романюк, Назар Кондратко, Віктор Миронюк (Павло Голинський, 46).
Коломия: Юрій Кисилиця (к) (Роман Луцаєв, 89), Іван Гнат, Ігор Подолюк, Павло Данилюк, Олег Блонський (Максим Попадюк, 61), Микола Свірідов, Руслан Уграк, Андрій Шибко, Роман Москалик, Андрій Ковальчук (Андрій Гордей, 85), Максим Федорович (Любомир Корнута 82).

Попередження: Степан Гаврилюк (49), Андрій Ковальчук (50), Денис Федоров (77).
Арбітри: Олексій Лаврів; Мирослав Шевчук / Іван Заліський.

 

“Карпати” Болехів – “Ніка Івано-Франківськ” – 0:3 (0:2). Юнаки – 0:5
Голи: Артур Комар (40), Юрій Шпирка (45+1), Олег Веприк (75).

«Карпати»: Любомир Маленевич (Ігор Швець, 31), Андрій Щупак, Назарій Богаткін, Микола Лесів, Василь Лесів, Микола Івасів, Роман Дяків (к), Іван Білозор, Іван Паньків, Роман Вігак, Сергій Халацький.
«Ніка»: Остап Вульчин, Василь Геник (Тарас Бойко, 62), Владислав Приймак, Святослав Лаврук (Юрій Атаманюк, 78), Михайло Чопик, Владислав Волок (Назар Метенька, 76), Андрій Вацеба, Юрій Шпирка (Андрій Слободян, 70), Олег Веприк (к), Василь Дербах (Андрій Голей, 79), Артур Комар (9. Віталій Пристай, 82).

Попередження: Василь Геник (33), Владислав Приймак (43).
Арбітри: Тарас Паньків; Василь Юрчишин / Володимир Гузоватий.

“Нафтовик” Долина – “Тепловик-ДЮСШ-3″ Івано-Франківськ – 0:3 (0:0). Юнаки – 0:8
Голи: Андрій Кукурудз (66), Богдан Оринчак (76, 88).

«Нафтовик»: Олег Дутчак, Олег Сосєнков (к), Віталій Юрків, Юрій Ференц, Іван Пастух, Василь Тишківський, Олег Шатковський, Євген Петрик, Юрій Менчак, Андрій Жмуркевич, Руслан Рапач.
«Тепловик»: Василь Кучера Андрій Кукурудз, Олександр Гук, Володимир Витак, Андрій Самочко, Ярослав Вацеба, Іван Легкий (к), Юрій Павлів, Юрій Грона (Василь Ступницький, 90), Назар Гуменюк (15. Олег Пилка, 89), Богдан Оринчак.

Попередження: Іван Пастух (28), Віталій Юрків (59).
Арбітри: Володимир Луцький; Віталій Барко / Микола Дяченко.

“Дністер” Галич – вільний від гри.

Бомбардири
19 – Ігор Цимбалістий (“Оскар”)
16 – Ростислав Романишин (“Карпати” Брошнів-Осада)
14 – Андрій Ковальчук (“Карпати” Коломия)
13 – Максим Федорович (“Карпати” Коломия), Роман Барчук (“Дністер” / «Галичина»), Богдан Оринчак (“Тепловик”)
12 – Ігор О. Худоб’як (“Дністер”)
10 – Руслан Уграк (“Карпати” Коломия)
9 – Павло Дмитрів (“Оскар”), Роман Кузьмин (“Карпати” Брошнів-Осада).

Наступні матчі
25 тур. 4 жовтня (неділя). 13:00, 15:00
ФК “Калуш” – “Нафтовик”
“Тепловик-ДЮСШ-3″ – “Гуцульщина”
“Придністров`я” – “Карпати” Брошнів-Осада
“Галичина-Бескид” – “Покуття-Євромодуль”
“Карпати” Коломия – “Карпати” Болехів
“Ніка-Івано-Франківськ” – ФК “Турка”
“Оскар” – “Дністер”
“Пробій” – вільний від гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити