Чемпіонат Івано-Франківської області: перша п'ятірка

04 липня 13:42
Переглядів: 133
Гол

Календар цього сезону складений таким чином, що до літніх канікул команди провели не всі ігри першого кола. В серпні на нас очікує ще два заключних тури, які передуватимуть екватору змагань. Та все ж, відрізок в 9 ігрових днів заслуговує на те, щоб підвести певні проміжні підсумки. Розпочнемо із команд, які поки що займають місця в першій п'ятірці.

 Лідируюча позиція брошнівських "Кроно-Карпат" не викликає особивого здивування. Команда вже не перший сезон здійснює поступальний рух в напрямку чемпіонства області. Скоріше, викликає подив, на скільки легко та впевнено підопічні Василя Качура пройшли восьмиматчевий турнірний відрізок. І навіть поразка в Тлумачі не має зіпсувати враження від виступу "Кроно-Карпат". В попередні роки Брошнів провалював друге коло. Тому після канікул команді не варто розслаблятися та продовжувати планомірно здобувати очки. Золотий дубль в цьому сезоні стане справедливим досягненням для команди.

Виступи "Придністров'я" та "Покуття-Євромодуль", однозначно, слід назвати успішними. Тлумач та Снятин традиційно добре грають на власному полі. Так є і в цьому сезоні. Левову частку очок команди заробили саме вдома. Чи зможуть поборотися за золото представники східної частини нашої області? Однозначно, ні. А от фінішувати в призерах - досить реально. Хоча, дуже важливо, щоб снятинський колектив вирішив свої фінансові питання та отримав міцну основу для здобуття необхідного результату. А для "Придністров'я" слід компенсовувати за період канікул втрату дисквадіфікованих футболістів.

Але підсумкове місце "Придністров'я" та "Покуття-Євромодуль" в багато чому залежатиме від того який результат показуватимуть коломийські "Карпати" та ФК "Перегінське".  Звичайно від цих команд очікувалося більшого. Перед стартом сезону їх називали, на рівні із "Кроно-Карпатами", одними із претендентів на чемпіонство. Гадалося, що коломияни в цьому сезоні, у зв'язку з частковим оновленням складу, дещо втратять свої позиції. Але не на стільки ж.  І тут справа не тільки в результаті. В багатьох матчах "Карпати" не показували гри. Звичайно, приїжджі лідери "Карпат" в порівнянні із минулим сезоном на стали молодшими. Але в окремих матчах складається таке враження, що "зірки" не тягнуть і не особливо цим переймаються. Тоді виникає питання: а навіщо такі лідери? Можливо варто більше залучати молодь. Все-таки, якихось особливих завдань перед командою цього сезону ніби й не ставилось. А вихованці клубу, які ще вчора грали в юнацькому турнірі, з більшим бажанням захищатимуть кольори "Карпат", ніж приїжджі. І тренеру, напевно, з такими працюватиметься простіше. Але це внутрішня кухня клубу, на якій саме керівництву варто навести лад. Все-таки, вболівальники "Карпат" за останні сезони звикли до перемог. А їх відсутність може компенсуватись лише більш активним залученням місцевих виконавців.

ФК "Перегінське" знаходиться в трохи іншій ситуації. Вона може навіть простіша. Команда являється новачком змагань. Так, підбір виконавців дуже хороший, досвідчений. Але поки що цей набір сформованих уже футболістів не став командою. В окремих поєдинках колектив із Рожнятівшини видає необхідний результат. Та стабільності явно не вистачає. Хоча, в трійці лідерів  за підсумками сезону ФК "Перегінське" мало б фінішувати.

МКОМАНДАІВНПР/МО
1 КРОНО-Карпати (смт.Брошнів-Осада) 8 7 0 1 23-4 21
2 Придністров`я (Тлумач) 9 4 3 2 15-10 15
3 Покуття-Євромодуль (Снятин) 8 4 2 2 11-13 14
4 ФК Перегінське 8 3 3 2 6-2 12
5 Карпати (Коломия) 8 3 3 2 12-9 12
6 ФК Калуш 8 3 2 3 9-11 11
7 ФК Турка 8 2 3 3 12-12 9
8 Гал-Вапно (Галич) 8 2 2 4 12-11 8
9 Нафтовик (Долина) 9 2 2 5 8-21 8
10 Славія (Отинія) 8 1 3 4 9-14 6
11 Ніка Івано-Франківськ 8 1 1 6 8-18 4

 

 

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: