Чемпіонат Івано-Франківської області: що чекає нас на вихідних?

27 лютого 16:19
Переглядів: 152
футзал
У обласному аматорському футзальному чемпіонаті та першості на вихідних відбудуться матчі чергових турів.
 
ВИЩА ЛІГА
У анонсованому турі лідери зіграють між собою. Після поразки від "Віза Вторма", дублерам "Ураган-2-КФВ" доведеться зустрітися із лідером змагань - "Епіцентр К". А от "Віза Вторма" постарається продовжити свою переможну серію в грі із "ДПС".
 
16 тур. 1 березня (неділя)
16.30 - "Ураган-4" – СК "Городенка" 
17.30 - "Епіцентр К"- "Ураган-2 КФВ" 
18.30 - "Віза Вторма" - "Д П С"
19.30 - "Ревера" - "Курінь-Пас"
"Ельдорадо-Галдвір" – вихідний
Турнірна таблиця

              к о м а н д и

ігри

  В

  Н

  П    

 Р/М

очки

1

"Епіцентр К"  Івано-Франківськ

14

13

0

1

84:26

39

2

"Віза Вторма" Івано-Франківськ

14

11

0

3

50:18

33

3

 "Ураган-2КФВ" Івано-Франківськ

13

8

3

2

56:26

27

4

"ДПС" Івано-Франківська область

13

7

1

5

42:45

22

5

СК "Городенка"  Городенка

13

6

4

3

43:34

22

6

"Курінь-Пас"   Івано-Франківськ  

13

4

1

8

33:38

13

7

"Ураган - 4" Івано-Франківськ

13

2

  0

11

30:69

6

8

"Ельдорадо-Галдвір"Ів. - Франківськ

14

1

3

10

38:61

6

9

"Ревера" Івано-Франківськ

13

1

2

10

26:74

5

 











БОМБАРДИРИ:  22 – Данів Назар ("Епіцентр К")
20 – Кушецький Ігор ("Епіцентр К")
15 – Ткачук Михайло ("Д П С") 
Дискваліфіковані: – Турчанський В. ("Ураган-2 КФВ") 

ПЕРША ЛІГА
18 тур. 28 лютого (субота)
17.00 – "Медик" – "Микуличин"
18.00 – "Прушиньскі" – "Легіон"
"Надвірна РЕМ" – вихідний
 
Турнірна таблиця

к о м а н д и

ігри

  В

  Н

  П    

 Р/М

 очки

1

  "НАДВІРНА РЕМ"

14

8

4

2

43:33

28

2

  "М Е Д И К" Івано-Франківськ

13

7

3

3

45:32

24

3

  МФК "ПРУШИНЬСКІ" Ямниця

14

7

3

4

48:43

24

4

  "Л Е Г І О Н" Івано-Франківськ

13

3

2

8

27:36

11

5

  "МИКУЛИЧИН" 

14

3

0

11

25:44

9

 







БОМБАРДИРИ: 24 – Максимюк Андрій ("Надвірна РЕМ")
13 – Павлів Назар ("Прушиньскі") 
12 – Береговський Юрій ("Медик") 
12 – Крук Ігор ("Надвірна РЕМ") 
Дискваліфіковані: Куфедчук М. ("Прушиньскі")
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити