Чемпіонат Івано-Франківської області стартує 19 квітня

17 березня 23:42
Переглядів: 224
мяч

Сьогодні в в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулася нарада з президентами та представниками команд, які виявили бажання в цьому році змагатися в основних змаганнях (чемпіонат, першість, кубок) області.

За словами голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Петровича Клима очікується збільшення фінансування зі сторони Федерації футболу України на ІФФФ. Також на нараді обговорили питання підвищення заявкового внеску для участі в чемпіонаті (першості, кубку) та витрат на роботу суддів.

Організатори змагань та представники команд обгворили основні моменти регламенту змагань. 

Попередньо, в першій обласній лізі змагатиметься 12-13 команд. ФК "Перегінське" та "Лімниця" (Перегінське) вирішили об'єднатися та в новому сезоні змагатися в другій обласній лізі під назвою - ФК "Перегінське". Із проханням включити їх до числа команд першої ліги чемпіонату області до організаторів змгань звернулися ФК "Галичина" (Івано-Франківськ) та "Оскар" (Підгір'я).

В другій лізі на даний момент виявляють бажання змагатися 13-15 команд. Більшість присутніх на нараді представників команд виступили за проведення змагань в другому по силі дивізіоні за принципами єдиної ліги (без поділу на зони "Південь" та "Північ"). Однак, якщо кількість бажаючих становитиме 16, досить складно буде командам відіграти весь сезон.

Початок чемпіонату - 19 квітня, перше коло закінчиться 28 червня. Друге коло розпочнеться 9 серпня, завершиться 25 жовтня. Суперкубок - у першу неділю листопада.

Трохи згодом ІФФФ проведе подібні наради окремо з представниками першої та другої ліги, після яких матимемо більш конкретну інформацію щодо складу ліг та схеми проведення змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: