Чемпіонат Івано-Франківської області з футзалу: двовладдя на проміжному фініші

01 січня 18:45
Переглядів: 117
Футзал

У неділю команди вищої обласної ліги завершили матчі першого кола 10 Чемпіонату Івано-Франківщини з футзалу серед команд-аматорів.

Підсумок матчів 11 туру засвідчив чіткий розподіл між командами щодо конкурентноспроможності у боротьбі за призи обласних змагань. Лідери, з якої “випав” “З П С”, щільною групою розмістилися на верхніх щаблях турнірки так і не визначили одноосібного лідера за першу частину змагань. Інша частина учасників чемпіонату за підсумками першого кола також умовно розділилася на дві групи - “середняків” та “невдах”. У лідери цьогорічного чемпіонату вийшли команди, які у попередніх сезонах награвали свої склади нашими місцевими гравцями, памятаючи що статус обласних змагань аматорський, а не напівпрофесіональний. Вони не користувалися “послугами” іногородніх футзалістів і тепер настав їхній час демонструвати ази футзалу та реально претендувати на найвищі титули обласних змагань. Про це свідчать матчі за участю команд “Ураган-3 КФВ”, “Епіцентр К”, “Віза Вторма”, “Зорі Карпат-Збора”. Ці колективи демонструють хороший рівень футзалу і тому на матчах між ними збирається велика кількість вболівальників. Справжньою окрасою завершального туру першої половини змагань став матч між “Ураганом-3 КФВ” та “Епіцентром К”. Суперники добре знайомі один одному то ж розпочали матч атаками на зустрічних курсах. У дебюті відмінно діяли воротарі, тримаючи свої ворота “на замку”, але їх партнери наполегливо шукали “ключових” моментів для відкриття рахунку. І першими це зробили студенти коледжу фізвиховання, провівши гостру контратаку, яку точним ударом завершив Василь Красій. “Епіцентрівці” одразу додали активності у грі і створили кілька реальних нагод зрівняти рахунок ще у першому таймі. Однак, при завершенні атакуючих зусиль нападники діяли не точно або їм “перешкоджав” впевненими діями воротар фізкультурників Роман Джус. Не змінилася картина матчу і у другому таймі. “Торгівельники” щораз сильніше і активніше штурмували ворота “ураганівців” і на 14 хв кращий бомбардир чемпіонату Назар Данів “замкнув” чегову атаку партнерів, зрівнявши рахунок у матчі. Це не вплинуло на підопічних тренера Івана Данилишина, які за наступну хвилину двічі відзначилися, не давши супернику насолодитися голом та перепочити від активних дій на площадці. Першим високу індивідуальну майстерність продемонстрував Назар Швед, а через кілька секунд неузгодженістю гравців “Епіцентру” сповна скористався Тарас Дидич. Такий розвиток подій у матчі дещо засмутив лідера, який до цього матчу не знав гіркоти поразок у нинішньому сезоні. Але іншої думки були досвідчені гравці “Епіцентру” разом із граючим тренером Романом Ярим. Саме він завдав прицільного удару після розіграшу стандарту і скоротив розрив у рахунку, а вже через хвилину Дмитро Мельниченко першим встиг на добивання, зрівнявши рахунок у цікавому і напруженому двобої лідерів. Завершальні хвилини матчу пройшли в обопільних атаках. “Епіцентр” на куражі навіть пробував “розіграти” пятого польового, але студенти вистояли. У підсумку бойова нічия – 3:3.

Ця нічия дещо “стала у пригоді” “Візі Втормі”, яка кількома годинами раніше від матчу лідерів здобула чергову перемогу над “Реверою” з рахунком 5:2 і у повному складі з нетерпінням спостерігала за перебігом подій у матчі конкурентів.

Дещо несподівано легко “дісталася” перемога гравцям “Зорі Карпат-Збора” у матчі проти МФК “Галич”. Галичанам, які у попередніх матчах здобули кілька перемог, у матчі останнього туру невистачило сил “дати” справжній бій “горянам”. У підсумку поразка з рахунком 7:2.

Цікаво і напружено проходив матч між дебютантами цьогорічних змагань коломийським “Прикарпаттям “ та МФК “Городенка”. Відзначимо, що ці колективи гідно “вписалися” у змагальний календар чемпіонату і матчі за їхньою участю проходять у напруженій спортивній боротьбі. Правда, інколи тренери та гравці “забувають” про те, що вони грають у футзал, а не у футбол у залі. Це у повній мірі стосується інших дебютантів МФК “Галич” та “Карпати” Яремче. А у звітному матчі серед дебютантів сильнішими були коломияни – 2:1.

У кінці першого кола розігрався ще один дебютант вищолігових змагань обєднана команда “Ельдорадо-Галицький двір”. Здобувши три перемоги на проміжному фініші змагань, цей колектив нарешті покинув зону вильоту. У заключному туру перед перервою “ельдорадівці” перемогли яремчанські “Карпати” з рахунком 3:2.
Отинійські “Карпати” через відсутність суперника (“З П С”) у останньому турі не грали. Ця команда у першому колі всі матчі програла і, на разі, їй важко змагатися у вищій лізі.

До перерви, але вже у Новому році, команди зіграють матчі 1/8 розіграшу Кубка області. Так, у суботу 4 січня о 14.00 зустрінуться МФК “Ревера” - “Ураган-3 КФВ”, 15.00 - “Микуличин” - “Віза Вторма”, 16.00 - “Ельдорадо-Гал двір” – МФК “Городенка”, 17.00 - “Епіцентр К” – МФК “Прушиньскі”.
У неділю 5 січня зіграє наступна четвірка: 16.30 - “Карпати Я” - “Прикарпаття”, 17.30 - “Карпати О” - “Медик”, 18.30 - “Надвірна РЕМ” - “Зорі Карпат-Збора”, 19.30 - “Алан” - МФК “Галич”.

“Віза Вторма” перша на проміжному фініші

ТАБЛО ОДИНАДЦЯТОГО ТУРУ:

“ЗОРІ КАРПАТ-ЗБОРА”(Микуличин) - МФК “ГАЛИЧ”(Галич) – 7:2 (4:0)
Голи: О. Вонс 3, Р. Мироняк 7, Р. Уграк 8,22, Р. Гаврилюк 10,17,18 – І. Цимбалістий 16, А. Драган 17.
Зорі Карпат-Збора: А. Вандзіляк, Р. Мироняк, В. Маковійчук, В. Вікуловський, В. Данищук, І. Ципердюк, Р. Уграк, Р. Гаврилюк, В. Липецький. Тренер – І. Юхимук.
МФК Галич: Д. Кулик, І. Цимбалістий, Я. Кицька, Н. Кантор, Ю. Вовчук, І. Тимків, А. Драган, Н. Петрів, Л. Головінський. Тренер – М. Пристай.
Попередження: Р. Уграк, В. Маковійчук – Л. Головінський.
Арбітри: І. Дебенко, В. Заровецький, Т. Демянчук, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

ФОСК “ПРИКАРПАТТЯ” (Коломия) – МФК “Городенка”(Городенка) - 2 : 1 (0:0)
Голи: М. Кольцун 15, М. Свірідов18 – Р. Михайлюк 15.
ФОСК Прикарпаття: І. Гавадзюк, А. Филипів, І. Крамар, М. Дердюк, С. Страховський, В. Данищук, М. Свірідов, О. Блонський. Тренер – А. Олійник..
МФК Городенка: С. Цяпа, В. Гуменюк, І. Цимбалістий, Я. Кицька, Н. Кантор, Ю. Вовчук, І. Тимків, А. Драган, Н. Петрів, Л. Головінський. Тренер – М. Пристай.
Попередження: Т. Качур, Агіб Конті, В. Турчанський.
Арбітри: І. Дебенко, Т. Демянчук, В. Заровецький, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

“УРАГАН-3 КФВ”(Ів.-Франківськ) – “ЕПІЦЕНТР К” (Ів.-Франківськ) - 3:3 (1:0)
Голи: В. Красій 6, Т. Дидич 15, Н. Швед 15 – Н. Данів 14, Р. Ярий 20, Д. Мельниченко 21.
Ураган-3 КФВ: Р. Джус, Н. Швед, М. Микитюк, Т. Левандівський, Т. Дидич, О. Петльований, В. Красій, Р. Москалик, Ю. Горбатий, В. Баланик. Тренер – І. Данилишин.
Епіцентр К: С. Тимчук, В. Белей, В. Прокоп, Д. Мельниченко, Р. Ярий, В. Лесюк, Р. Стефанишин, Н. Данів, Р. Бургарт, І. Гаврилків, І. Кушецький, Є Кернякевич, П. Русак. Тренер – Р. Ярий.
Попередження: О. Петльований, Р. Москалик.
Арбітри: І. Дебенко, В. Заровецький, П. Липецький, Т. Демянчук.

“ЕЛЬДОРАДО-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР” (Ів.-Франківськ) – “КАРПАТИ” (Яремче) - 3 : 2 (3:0)
Голи: Ю. Павлів 2, Р. Федорук 2,9, О. Гнатишин (авто гол) – В. Волок 20.
Ельдорадо-Галицький двір: Д. Федик, В. Павлик, Є. Сабат, Ю. Павлів, Т. Онуфрак, М. трухан, О. Довгань, О. Гнатишин, І. Лютий, Р. Федорук, Т. Гнатишин, Р. Тимчишин, О. Слободян, А. Комісарук. Тренер А. Комісарук.
Карпати Я: Р. Луцаєв, Р. Третяк, В. Волок, В. Дербах, А. Солоненко, П. Бойченюк. Тренер З. Василів.