Чемпіонат Івано-Франківської області з міні-футболу серед аматорів стартує у листопаді

25 жовтня 15:27
Переглядів: 170
футзал

Асоціація міні-футболу області готується до проведення 11-го Чемпіонату області з міні-футболу серед аматорів. Голова обласної АсоціаціїВасиль Костюк зустрівся із представниками команд-учасниць нового сезону.

На цьому засіданні обговорено питання підготовки до змагань та деякі зміни до Регламенту. Зокрема, вирішено цьогорічні змагання у вищій та першій лігах провести у манежі Коледжу фізвиховання. Учасники зібрання із задоволенням прийняли пропозицію голови АМФІФО щодо збільшення ігрового часу матчів. Тепер вища ліга гратиме по 15 хв "чистого" часу (раніше було 12). Жваво обговорювали присутні питання арбітражу обласних змагань. Тепер по завершенню матчу представники команд виставлятимуть оцінки арбітрам за 5-ти бальною шкалою.

Голова комітету з організації та проведення змагань Ігор Овчар проінформував присутніх про формування складу вищої та першої ліг. Підтвердили свою участь у змаганнях нового сезону у вищій лізі "Епіцентр К", "Віза Вторма", "Ураган-2", МФК "Городенка", "Ельдорадо-Галицький Двір", "Курінь-Пас", МФК "Ревера". Наразі, через важкий фінансово-економічний стан ряд команд затримують подачу заявок-підтверджень на участь у змаганнях нового сезону.

Вже відомо, що на старт 11-го сезону не вийдуть минулорічні учасники вищої ліги - "Зорі Карпат-Збора", "Прикарпаття" (Коломия), "Карпати" (Яремче). У першій лізі не виступатиме "Теплоінстал". Минулорічна бойова першолігова вісімка - "Алан", "ДПС", МФК "Прушиньскі", "Медик", "Микуличин", "Легіон", "Прут", "Надвірна РЕМ" також вже готові до боротьби. Таким чином, організатори змагань сподіваються на те, що вища та перша ліги збережуться у кількості принаймні по 8 команд.

Заявочний внесок за участь у змаганнях становитиме: у вищій лізі - 6000 грн., у першій - 5000 грн. з врахуванням арбітражу. Якщо ж збільшиться кількість учасників у лігах, то, відповідно, зросте заявочний внесок, адже збільшиться кількість матчів. Учасники наради погодилися із пропозицією організаторів щодо виїзду на домашні матчі (за календарем) у Городенку, де створено належні умови для змагань. На старт нового сезону команди вийдуть 8-9 листопада.

Всі інші питання по організації обласних змагань будуть остаточно вирішені на наступній нараді, яка відбудеться у вівторок, 28 жовтня, о 18.30 в офісі ІФОФФ.

Комітет з проведення змагань АМФІФО.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: