Чемпіонат Івано-Франківської області з пляжного волейболу: чемпіони підтвердили свій статус

12 липня 09:10
Переглядів: 194
волейбол

На початку липня місяця, а точніше 6 липня взяв страт ІІ Чемпіонат області з волейболу пляжного серед чоловічих команд 2014 року. Ігри І туру відбулися на піщаних кортах м. Надвірна. В порівняні з минулорічним розіграшем в цьому Чемпіонаті, на превеликий жаль, виявило бажання прийняти всього 7 команд-учасниць. Але, сімка команд, які зібрались позмагатися в виявленні переможця Чемпіонату показала, що вся боротьба все ще попереду. Нехай не засмучує можливо рахунок в зіграних сетах, насправді боротьба в них точилась до останнього розіграшу.

Минулорічні Чемпіони Пищ/Галич вкотре підтвердили своє реноме не переможних, хоча вирвали одну гру на більше-менше менше проти одного бронзового призера Кваснюка Юрія, який в цьому році змінив партнера, ним став Андрій Скорейко. Дещо несподіваний результат продемонстрували дебютанти нинішнього Чемпіонату Гаврилюк/Павлик, які виграли два матчі з трьох. Срібні призери минулорічного розіграшу Молодій/Лук’яненко порадували своїх вболівальників двома перемогами. Але вся боротьба ще попереду.

Наступний, другий тур відбудеться 03 серпня 2014 року і також приймаючим місцем буде м. Надвірна. Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: