Чемпіонат Львівщини з футзалу: стартує фінальний етап

08 березня 19:50
Переглядів: 110
Футзал

У п’ятницю, 9 березня, стартує фінальний етап 23-ого за ліком чемпіонату Львівщини з футзалу. Попри те, що турнір вже став традиційним, є місце у цьогорічних змаганнях і суттєвим нововведенням.

Фінальний етап чемпіонату Львівщини з футзалу є відбірковим до Всеукраїнського фіналу АФЛУ. Участь у вирішальному етапі братимуть 18 команд з більш, аніж половини районів Львівської області. Усі 18 колективів було розділено територіально на три групи в містах Трускавець, Новояворівськ та Буськ.

 За результатами жеребкування команди у групах будуть розділені додатково на дві підгрупи, по 3 в кожній. Матчі в підгрупах відбуватимуться за одноколовою системою. За підсумками ігор в підгрупах, колективи, які зайняли перші місця, відповідно, грають з командами, які посіли другі позиції. Переможці кожної з таких стикових ігор їдуть на фінальну частину фінального етапу чемпіонату Львівщини з футзалу. Регіональні відбори фінального етапу розпочнуться одночасно у кожній із зон, 9 березня, починаючи з 10:00.

Фінальна частина відбудеться 10 березня у Львові. Зустрінуться шість команд, які знову будуть розділені на дві підгрупи за таким принципом, що колективи з однієї відбіркової групи не можуть потрапити до однієї підгрупи. Матчі фінальної частини фінального етапу відбуватимуться знову ж таки за одноколовою системою. Перші місця з кожної підгрупи зійдуться у вирішальному поєдинку. Відповідно до результату фінального протистояння, переможець поїде представляти Львівщину на Всеукраїнський фінал АФЛУ, який відбудеться впродовж 22-24 березня в Києві. Срібний призер фінального етапу чемпіонату Львівщини з футзалу захищатиме честь Львівської області на Кубку регіонів АФЛУ, який відбуватиметься протягом 30 березня – 2 квітня поточного року у Сумах.

 «Чемпіонат Львівщини з футзалу – традиційні змагання. Тим не менш, у такому форматі як цьогоріч, звітний турнір будемо проводити вперше. Нововведення полягає в тому, що подібні змагання ще жодного разу не відбувались за межами Львова. З метою популяризації футзалу в регіонах вирішили організувати фінальний етап чемпіонату Львівщини саме таким чином. Сподіваємось на успіх такого відбору та зацікавленість вболівальників до звітних змагань», – зазначив віце-президент Асоціації футзалу Львівщини Ігор Матвійчук.

 

Асоціація футзалу Львівщини

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: