Чемпіонат області: контури нового футбольного сезону

31 січня 12:00
Переглядів: 182
ІФФФ

У 2016-му році на нас очікує ряд кардинальних змін у футбольному житті краю.

На початку наступного тижня (у вівторок) відбудеться засідання Комітету з проведення змагань, на якому обговорюватимуть основні організаційні моменти, пов'язані із стартом футбольного сезону на Прикарпатті. 

Та вже зараз із впевненістю можна говорити, що в 2016-му році на нас очікує зміна схеми проведення змагань. Тобто, матимемо скорочений "весняний" чемпіонат та повноцінний чемпіонат області сезону 2016/17, проведений вже за схемою "осінь-весна" (старт - орієнтовно серпень 2016 року).

Футбольний рік розпочнеться традиційним турніром "Кубок Підгір'я", який, за попередньою інформацією розпочнеться у першій половині березня. Перехідний "весняний" чемпіонат орієнтовно стартує в кінці березня або початку квітня. 

Також серйозні зміни очікують і на порядок проведення інших футбольних змагань на Прикарпатті. Зокрема, Дитячо-юнацьку футбольну лігу області та Кубок чемпіонів міст та районів області.

Логічно було б, якби і районні футбольні змагання слідом за обласними переходили на схему змагань "осінь-весна".

На даний момент Івано-Франківська обласна федерація футболу, як організатор обласних змагань, опрацьовує основні моменти переходу на схему "осінь-весна" та реформування дитячо-юнацьких футбольних змагань, і тоді вже матимемо більш конкретну інформацію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: