Чемпіонат області з настільного тенісу визначив найсильнішу команду Прикарпаття

22 червня 13:06
Переглядів: 223
настільний теніс

За підсумками Клубного чемпіонату області з настільного тенісу в Івано-Франківську першість виборола команда ІФНТУНГ.

Владислав Сидорак – КМС, студент третього курсу, а також двоє майстрів малої ракетки, випускників технічного вузу Михайло Рибак і Андрій Гордій під керівництвом тренера-викладача Василя Кушніра зуміли у фіналі подолати клуб «ТК Городенка» з рахунком 4:2 (Назарій Ковальчук – МС, Віталій Савчук – КМС, Ігор Терлецький – КМС). Третьою фінішувала команда Коледжу фізичного виховання, в якій грають кандидати в майстри спорту: Михайло Мосюк, Назар Мосюк, Роман Жолубак.

Крім лідерів клубного чемпіонату з настільного тенісу можна відзначити команду з Калуша: Іван Тимчишин, В’ячеслав Банасевич, Михайло Жолубак, Леонід Шелепенко (4 місце), Обласну дитячо-юнацьку спортивну школу: Богдан Сметанюк, Олександр Левченко, Тарас Рахмістрюк (5 місце). У чемпіонаті взяли участь також команди з Коломиї, Долини, Яремча. Наймолодші учасники замагань – команда міні кадетів ОДЮСШ: Владислав Гайдич, Мар’ян Середюк, Петро Середюк, Владислав Бахур, Максим Ковбасюк.

Останній четвертий тур чемпіонату з настільного тенісу зібрав у спеціалізованій залі ІФНТУНГ 14 команд, що свідчить про підвищення інтересу до гри в Івано-Франківську та за його межами. Надіємось, що наступний ігровий сезон, що розпочнеться з вересня, дозволить зібрати більшу кількість команд та покращити майстерність як молодих так і зрілих спортсменів міста та області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: