Чемпіонат області з важкої атлетики пройде під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?"

28 лютого 20:40
Переглядів: 195
важка атлетика

1 березня у місті Хоростків Гусятинського району пройде відкритий особистий чемпіонат Тернопільської області та обласного ФСТ "Колос" з важкої атлетики серед спортсменів 1997 р.н. і молодших під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?". Відбуватимуться змагання у спортивному залі Хоростківської ОДЮСШ з 11 години, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками турніру стануть команди відділень ДЮСШ, районів та міста Тернополя. Змагатимуться спорстмени у таких вагових категоріях: юнаки — 41, 45, 50, 56, 62, 69, 77 та + 77 кг; дівчата — 40, 44, 48, 53, 58, 63 та + 63 кг.

Переможці та призери в особистому заліку визначатимуться за більшою сумою двоборства. Якщо два або більше учасників набрали однакову суму очок, перевага надається учаснику з меншою власною вагою. Переможці та призери згідно вагових категорій в особистому заліку будуть нагороджені медалями та дипломами.

Чемпіонат проводиться з метою подальшого розвитку олімпійських видів спорту в області; підбиття підсумків та аналізу роботи тренерів-викладачів ДЮСШ; відбору кандидатів до збірної області для участі у Всеукраїнських змаганнях; підвищення рівня майстерності спортсменів. Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури та спорту ОДА та обласне фізкультурно-спортивне товариство "Коло".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: