Чемпіонат Суперліги баскетболу. Перший тур. "Галичина" - "Говерла" - 83:71

12 листопада 08:30
Переглядів: 239
БК Говерла

Західноукраїнське дербі виправдало свій статус, запам’ятавшись як один із найцікавіших матчів старту сезону.

«Політехніка-Галичина» в напруженій боротьбі на домашньому паркеті здолала «Говерлу» з рахунком 83-71, зумівши переломити хід гри на власну користь тільки в останній чверті.

Дует матчу

Єдиний за відсутності Омара Брігса легіонер «Галичини» Ларрі Хол у першому ж матчі в складі львівської команди ледь не оформив тріпл-дабл, додавши до 14 здобутих очок 10 передач, 9 підбирань і 4 перехоплення. Особливо продуктивно плеймейкер провів другу половину гри, в ході якої «левам» вдалося перехопити ініціативу.

Не менш плідно відіграв його партнер по задній лінії – Ілля Шемосюк, чий доробок склав 18 очок (при 5/10 дальніх кидків), 9 підбирань (3 на чужому щиті) і 5 передач.

Хід гри

На відміну від легіонерів львівської команди, у складі «Говерли», як і обіцяв наставник «ведмедів» Павло Піскарьов, вийшли одразу обидва американці, і саме вони стали головними дійовими особами стартових хвилин. Поки Данте Вільямс здобував очки (9 за першу чверть), Віктор Люльдюрай доволі продуктивно боровся під кільцями за відскоки (5 підбирань протягом дебютної десятихвилинки). Загалом на паркеті точилася більш-менш рівна гра за невеликого гандикапу гостей.

На початку другого періоду Ларрі Хол й Ілля Шемосюк вивели «Галичину» вперед, але надалі команди по черзі лідирували, хоча незначну перевагу, все ж таки, мали івано-франківці, у складі яких, окрім Вільямса (18 очок) і Люльдюрая (10 очок + 8 підбирань), сильно першу половину провів Ярослав Кадигроб (12 очок). Утім, більше ніхто з «ведмедів» здобутими очками до великої перерви не відзначився взагалі.

Другу половину команди розпочали за мінімальної переваги гостей (39-40), незважаючи на те, що Павло Піскарьов грав доволі обмеженою ротацією, майже не задіявши лаву запасних. На початку третьої чверті, за підсумками якої господарі вийшли вперед, суперники видали серію дальніх кидків. Важливу роль у ривку «левів» відіграв Ларрі Хол, після двох із фолом якого «Галичина» повела 57-50.

Надалі плеймейкер галичан і його партнери (окремо варто також відзначити передню лінію у складі Володимира Орленка й Володимира Гуртового, яка після великої перерви нарешті запрацювала на повну потужність) контролювали перебіг подій на паркеті. Кульмінацією поєдинку стала остання чверть, ривок господарів на початку якої виявився вирішальним.

Статистика

Окрім Хола й Шемосюка в складі «Галичини», в першу чергу, варто відзначити Володимира Орленка (11 очок + 8 підбирань), Володимира Гуртового (11 очок), Дениса Тютюнника (9 очок) і Максима Тютюнника (6 очок + 8 передач).

Данте Вільямс у першому ж матчі за нову команду заявив свої претензії на роль лідера «Говерли», «накидавши» суперникам 26 очок і віддавши партнерам 5 передач. На рахунку Ярослава Кадигроба 22 очка. Віктор Люльдюрай оформив дабл-дабл (14 очок + 13 підбирань). Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: