Чемпіонат та першість Франківської області: суддівські призначення

04 травня 10:30
Переглядів: 136
Суддя

У середу, 4 травня у чемпіонаті та першості Івано-Франківської області по футболу відбудуться матчі чергового туру. Пропонуємо Вашій увазі суддівські призначення на ці поєдинки.

ПЕРША ЛІГА

"Ніка-Івано-Франківськ" – "Турка-Сандаліно" Турка
Арбітр: Салаш І., асистенти: Вовчок Я., Дубінський І.
4-й арбітр: Вангела О. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.

"Оскар" Підгір'я – "Придністров'я" Тлумач
Арбітр: Морозюк Б., асистенти: Гронський В., Садловський М.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Фреїк І.

"Бескид" Надвірна – "Карпати" Коломия
Арбітр: Лаврів О., асистенти: Заліський І., Шевчук М.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Попадинець П.

"Гал-Вапно" Галич – ФК "Калуш"
Арбітр: Дебенко І., асистенти: Андрунишин Р., Острижнюк М.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Сікора В.

"Вихор" Ямниця – "Карпати" Брошнів-Осада
Арбітр: Дем’янчук Т., асистенти: Дідушицький І., Іванців В.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Кобиляк Я.

"Нафтовик" Долина – "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ
Арбітр: Луцький В., асистенти: Коропецький В., Барко В.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Сушко В.


ДРУГА ЛІГА

"Дністер-Рітас" Побережжя – ФК "Рогатин"
Арбітр: Дерев’янко В., асистенти: Тимощук В., Савка С.
Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

"Сокіл" Павлівка – "Медик-Краснопіль" Солотвин
Арбітр: Рибчак М., асистенти: Римарчук Л., Гузоватий І.
Спостерігач арбітражу: Луцький В.

ФК "Сваричів" – "Касова" Бовшів
Арбітр: Дяченко М., асистенти: Добрянський Я., Шуляр Е.
Спостерігач арбітражу: Герега В.

ФК "П'ядики" – "Нептун" Заболотів
Арбітр: Лесюк В., асистенти: Лабач А., Боднарчук В.
Спостерігач арбітражу: Назарук В.

"Чайка" Вільхівці – "Хутровик" Тисмениця
Арбітр: Савка С., асистенти: Юрчишин В., Пашник В.
Спостерігач арбітражу: Горбатий Ю.

ФК "Устя" – "Дельта" Гвіздець
Арбітр: Остапчук Р., асистенти: Карнаух В., Будункевич М.
Спостерігач арбітражу: Чорний С.

"Карпати" Кути – "Арсенал" Вербовець
Арбітр: Гордійчук Р., асистенти: Геник І., Гулій Л.
Спостерігач арбітражу: Гудима М.

"Гуцульщина-ДЮСШ" Косів – "Черемош" Верховина
Арбітр: Маланюк Л., асистенти: Гудима М.М., Синишин Ю.
Спостерігач арбітражу: Шекета М.

За матеріалами: sport.if.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити