Чемпіонат та першість Івано-Франківської області: призначення арбітрів на 5-6 вересня

05 вересня 19:45
Переглядів: 166
Арбітр

У суботу та неділю, відповідно 5 та 6 вересня, відбудуться матчі 21-го туру чемпіонату Івано-Франківської області в першій лізі та перших турів фінального етапу обласної першості у другій лізі.

Пропонуємо Вашій увазі призначення арбітрів на ці поєдинки.



ПЕРША ЛІГА

6 вересня (неділя)

"Придністров'я" (Тлумач) - ФК "Калуш" (Калуш)
Арбітр: Лаврів О., асистенти: Морозюк Б., Шевчук М.
4-й арбітр: Мацько Д. Спостерігач арбітражу: Сікора В.

"Галичина" (Івано-Франківськ) - "Пробій" (Городенка)
Арбітр: Садловський М., асистенти: Дідушицький І., Острижнюк М.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Луцький В.

"Карпати" (Коломия) - "Нафтовик" (Долина)
Арбітр: Загнибіда І., асистенти: Дубінський І., Коропецький В.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Фреїк І.

"Ніка-Івано-Франківськ" (Івано-Франківськ) - "Гуцульщина" (Косів)
Арбітр: Крашенінніков В., асистенти: Рибчак М., Римарчук Л.
4-й арбітр: Савка С. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.

"Оскар" (Підгір'я) - "Карпати" (Брошнів-Осада)
Арбітр: Паньків Т., асистенти: Черпак І., Юрчишин В.
4-й арбітр: Вангела О. Спостерігач арбітражу: Марцинюк М.

"Дністер" (Галич) - "Покуття-Євромодуль" (Снятин)
Арбітр: Липко М., асистенти: Заліський І., Стасинець О.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Овчар І.

ФК "Турка" (Турка) - "Карпати" (Болехів)
Арбітр: Вовчок Я., асистенти: Андрунишин Р., Липецький П.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Попадинець П.

"Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) - вільний від ігор

 

ДРУГА ЛІГА

5 вересня (субота)

ФК "Битків-юнаки" (Битків) - "Нептун-юнаки" (Заболотів)
Арбітр: Остапчук Р., асистенти: Геник І., Мацько Д.
Спостерігач арбітражу: Пилипишин Й.

6 вересня (неділя)

"Нептун" (Заболотів) - "Медик-Краснопіль" (Солотвин)
Арбітр: Дмитрук М., асистенти: Тимощук В., Дуранович Я.
Спостерігач арбітражу: Вовкович Б.

"Чайка" (Вільхівці) - "Вихор" (Ямниця)
Арбітр: Дяченко М., асистенти: Гронський В., Гузоватий І.
Спостерігач арбітражу: Кобиляк Я.

ФК "Гвіздець" (Гвіздець) - "Енергія" (Бурштин), дорослі та юнаки
Арбітр: Карнаух В., асистенти: Шуляр Е., Чорний С.
Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

"Черемош" (Верховина) - ФК "Битків" (Битків)
Арбітр: Гордійчук Р., асистенти: Геник І., Гулій Л.
Спостерігач арбітражу: Назарук В.

ФК "П'ядики" (П'ядики) - "Дністер-Рітас" (Побережжя)
Арбітр: Остапчук Р., асистенти: Іванців В., Будункевич М.
Спостерігач арбітражу: Шекета М.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити