Чемпіонат та першість Івано-Франківської області. Призначення арбітрів

09 жовтня 22:01
Переглядів: 131
суддя

У неділю, 11 жовтня, відбудуться матчі 26-го туру чемпіонату області в першій лізі та 6-го туру фінального етапу обласної першості у другій лізі.

Пропонуємо Вашій увазі призначення арбітрів на ці поєдинки.

ПЕРША ЛІГА

11 жовтня (неділя)

"Дністер" (Галич) - "Ніка-Івано-Франківськ" (Івано-Франківськ)
Арбітр: Дем'янчук Т., асистенти: Вовчок Я., Заліський І.
4-й арбітр: Мацько Д. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.

ФК "Турка" (Турка) - "Карпати" (Коломия)
Арбітр: Музика О., асистенти: Гудима М.М., Карнаух В.
4-й арбітр: Петровський В. Спостерігач арбітражу: Сікора В.

"Карпати" (Болехів) - "Галичина-Бескид" (Івано-Франківськ)
Арбітр: Паньків Т., асистенти: Дяченко М., Андрунишин Р.
4-й арбітр: Вангела О. Спостерігач арбітражу: Вовкович Б..

"Покуття-Євромодуль" (Снятин) - "Придністров'я" (Тлумач)
Арбітр: Луцький В., асистенти: Морозюк Б., Іванців В.
4-й арбітр: не призначався Спостерігач арбітражу: Попадинець П.

"Карпати" (Брошнів-Осада) - "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
Арбітр: Салаш І., асистенти: Липко М., Коропецький В.
4-й арбітр: Черпак І. Спостерігач арбітражу: Овчар І.

"Гуцульщина" (Косів) - ФК "Калуш" (Калуш)
Арбітр: Колюшко М., асистенти: Гронський В., Дубінський І.
4-й арбітр: Гудима М.П. Спостерігач арбітражу: Герега Я.

"Нафтовик" (Долина) - "Пробій" (Городенка)
Арбітр: Крашенінніков В., асистенти: Рибчак М., Юрчишин В.
4-й арбітр: Савка С. Спостерігач арбітражу: Сушко В.

"Оскар" (Підгір'я) - вільний від ігор

 

ДРУГА ЛІГА

11 жовтня (субота)

"Чайка" (Вільхівці) - "Енергія" (Бурштин)
Арбітр: Лаврів О., асистенти: Гузоватий В., Гузоватий І.
Спостерігач арбітражу: Герега В.

"Черемош" (Верховина) - "Медик-Краснопіль" (Солотвин)
Арбітр: Гордійчук Р., асистенти: Геник І., Лесюк В.
Спостерігач арбітражу: Кобиляк Я.

ФК "Битків" (Битків) - ФК "Гвіздець" (Гвіздець)
Арбітр: Юзик В., асистенти: Пашник В., Римарчук Л.
Спостерігач арбітражу: Шекета М.

"Нептун" (Заболотів) - "Вихор" (Ямниця)
Арбітр: Садловський М., асистенти: Дуранович Я., Острижнюк М.
Спостерігач арбітражу: Пилипишин Й.

ФК "П'ядики" (П'ядики) - "Прут" (Делятин)
Арбітр: Дмитрук М., асистенти: Липецький П., Чорний С.
Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити