Чемпіонат Тернопільщини з футболу під загрозою зриву?

26 квітня 15:40
Переглядів: 112
Гол

На засіданні виконкому Федерації футболу Тернопільщини склали звернення до керівників області.

Шановний  Олеже Мирославовичу!

Шановний  Василю Петровичу!                  

24 квітня 2014 року відбулося розширене засідання виконавчого комітету Тернопільської обласної Федерації футболу  за участю голів районних Федерацій футболу, представників команд учасників обласного чемпіонату, засобів масової інформації та інших громадських організацій.

За підсумками засідання футбольна громадськість краю висунула серйозне занепокоєння можливим зривом чемпіонату області з футболу.

Більшість представників районних команд акцентували увагу на тому, що практично у всіх районах  владні структури самоусунулися від підтримки аматорського футболу. Команди не мають найменшої фінансової допомоги.

Неодноразові звернення Федерації футболу області не отримали належної підтримки.

Тому вважаємо за доцільне терміново,протягом найближчого тижня, провести традиційну, щорічну зустріч керівництва області, районних, міських та селищних голів  з керівниками районних Федерацій футболу та представниками команд — учасниць чемпіонату.

Інакше старт чемпіонату області з футболу запланований на 11 травня 2014 року буде зірваний і десятки  тисяч вболівальників будуть позбавлені футбольного свята.

Розраховуємо на Ваше розуміння та підтримку.

З повагою Голова Тернопільської обласної Федерації футболу, Віце – президент  ФФУ В.М. МАРИНОВСЬКИЙ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: